Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

17ий Світовий Конгрес, Лісабон, Португалія Контроверсії в акушерстві, гінекології та безплідді

17th World Congress on Controversies in Obstetrics, Gynecology and Infertility (COGI)

www.congressmed.com/cogilisbon - сайт конгресу.

Конгрес займає чільне місце серед міжнародних освітніх заходів, щороку його відвідує до 2000 учасників.

Основною і дуже важливою відмінністю цього конгресу є те, що він поєднує та узагальнює напрацювання та досвід в трьох напрямах: акушерстві, гінекології та безплідді. Адже всі ці три напрями нерозривно пов’язані між собою і ефективний підхід в одному з них дає беззаперечний результат і в обох інших.

Тому цей конгрес є обов’язковим для відвідування представниками Інтерсоно, адже ми давно переконались, що запорукою успіху є комплексний підхід.

Урочисте відкриття конгресу відбулось 8го листопада лекцією Карлоша де Олівейри (Carlos Freire de Oliveira), Президента Португальської федерації акушерства та гінекології.

Найбільша увага в доповідях приділялась питанням селекції ооцитів та ембріонів,чоловічому фактору безпліддя, кріоконсервації гамет, дозріванню ооцитів ін вітро (invitromaturation).

Серед акушерських тем неймовірно цікавими виявилися дослідження з приводу скринінгу прееклампсії в першому триместрі вагітності.

Прееклампсія

– важка форма пізнього токсикозу вагітності, що характеризується підвищеним артеріальним тиском та загрожує передчасними пологами та багатьма іншими ускладненнями як для дитини, так і для матері.

Гормональний скринінг дозволяє передбачити цей ризик та вчасно вжити профілактичні заходи.

Доповідачі зі США, Канади, Франції, Іспанії, Португалії та інших країн висвітлювали проблеми ендометріозу, гормонозамісної терапії, постменопаузальної підтримки, профілактики раку шийки матки, безпеки пацієнта в клініці.

Наш медичний центр цього разу приймав участь і у виставці, яка відбувалась під час конгресу.

На стенді було представлено Центр донації та сурогатного материнствамедичного центру Інтерсоно www.egg-donation.com.ua, який надає українським та іноземним парам можливість стати батьками в тих ситуаціях, коли в одного або в обох партнерів немає статевих клітин (сперматозоїдів чи яйцеклітин).

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com