Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

6-те засідання Української спілки ембріологів

28 лютого - 01 березня 2014 року завідувач ембріологічного відділення медичного центру «Інтерсоно» Анна Фединяк та ембріолог Олена  Єфременкова взяли участь у 6-му засіданні Української спілки ембріологів «Сучасна IVF клініка. Актуальні питання організації – від ідей до втілення в клінічну практику»в місті Харкові. Організаторами виступали центр репродукції людини  «Клініка професора Феськова О.М.»,  Origio Cooper Surgical Company і її уповноважений представник в Україні компанія «Медіта». Анна Фединяк  була членом президії засідання. 

Основні питання, які розглядались на засіданні: менеджмент сучасної клініки ДРТ, контроль якості в клініці ДРТ, суб'єктивність і упередженість у прийнятті рішень і як їх уникнути, як досягти прогнозованих результатів, роль культуральних середовищ в ДРТ, шляхи отримання якісних ембріонів, ДРТ та ВІЛ-інфекція.

Ембріолог нашої клініки Олена Єфременкова виступала з доповіддю: « Сучасні схеми культивування. Досвід Медичного центру «Інтерсоно». Метою виступу було показати високу ефективність схем культивування, які дозволяють  досягати  високого рівня настання вагітностей. Схеми культивування, які ми вдосконалили, дозволяють отримувати ембріони високої якості, що власне і приводить до настання вагітності.

Знані експерти в галузі ембріології PhDLars  Johansson, DirectorofEmbryology, ClinicalandScientificAdvisor, Origioa/s (Denmark) та к.б.н., с.н.с. кафедри ембріології Московського Державного Університету ім. М.В.Ломоносова (Росія) Роман Ахмедович Шафеї підтвердили ефективність впроваджених нами схем культивування.

Принципи  роботи  ембріологічної лабораторії викликали великий інтерес та жваве обговорення.

Всі учасники високо оцінили доповідь Медичного центру «Інтерсоно».Цього року Українська спілка ембріологів окрім сертифікатів вручала номерні членські квитки та значки членам спілки.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com