Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

9-те засідання української спілки ембріологів (УСЕ)

9-те засідання УСЕ

07-08 квітня 2017 року у м. Києві відбувся науково-практичний семінар «Клінічна ембріологія в Україні – шляхи подолання перешкод» в рамках 9-го щорічного засідання Української Спілки Ембріологів (УСЕ).

9 te zasidannia ukrainskoi spilky embriolohiv

На семінарі ембріологи з різних клінік України, а також гості з Великобританії та Грузії (більше 70 учасників) мали можливість зустрітися, подискутувати, обговорити наболілі проблеми, поділитися досвідом. Делегація з медичного центру «Інтерсоно» була представлена сімома ембріологами, які поділилися своїм досвідом в сфері підготовки та навчання ембріологів (Боднар Іванна), веденням обліку та зберігання кріоконсервованого матеріалу (Юрчишин Юлія), доповіли про ефективність різних систем культивування ембріонів, які використовувались в медичному центрі «Інтерсоно» (Грубський Ярослав).

9te zasidannia ukrainskoi spilky embriolohiv

В ході семінару була проведена інтерактивна сесія, на якій ембріологи готували презентації на актуальні теми та представляли їх своїм колегам. Зокрема, Радкевич Роксолана презентувала роботу щодо впровадження системи якості в ембріологічні лабораторії. Також, відбулося засідання членів УСЕ, на якому була намічена стратегія, цілі і задачі спілки на наступний рік. Ембріолог медичного центру «Інтерсоно» Фединяк Анна стала співголовою комітету з інформації та міжнародних зв'язків.

9te zasidannia ukrainskoi spilky embriolohiv intersono

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com