Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Акційні умови на мамографію до 1 грудня 2013 р.!

До 1 грудня 2013р. вартість мамографічного обстеження (рентгенівський знимок грудей у 4ьох проекціях) в Медичному центрі "Інтерсоно" становить лише 100 грн.!

Жіночі груди вимагають особливої ​​уваги і турботи чи не з дитинства. І це не випадково, адже один із найсерйозніших страхів жінки - це онкологічні захворювання молочної залози. Лікарі-мамологи радять кожної представниці слабкої статі регулярно проводити самостійний огляд грудей для раннього виявлення вузликів та потовщень. У разі найменшої підозри жінка обов'язково повинна звернутися до лікаря і пройти діагностику молочних залоз. На сьогодні одним з найкращих варіантом обстеження грудей є мамографія.

Мамографія - це огляд молочних залоз за допомогою рентгенографії, за тією відмінністю, що виконується вона не на звичайному апараті для отримання рентгенівського знімка, а на спеціальному приладі, який називається мамограф. При цьому груди діагностується у декількох проекціях для більш рятельного обстеження.

Мамографію рекомендують не лише жінкам, які стикнулись з проблемами, або тим, хто підозрює неладне, але і абсолютно здоровим жінкам з метою профілактики пухлин грудей (як доброякісних, так і злоякісних). Жінкам віком більше 35 років рекомендовано проходити цю процедуру раз на два роки. У випадку, якщо представниця прекрасної статі з яких-небудь причин включена в групу ризику по захворюваннях молочних залоз, їй краще проходити обстеження трохи частіше - раз на рік. А ось у хворих жінок кількість і частота мамографічних обстежень залежить виключно від перебігу захворювання і рекомендацій лікаря-мамолога або онколога.

Рентгенівська мамографія - це стандартний і досить точний метод, що дозволяє безпомилково виявити рак грудей. Мамографію необхідно обов'язково пройти в ситуації, якщо жінка стала виявляти у себе такі тривожні симптоми:

• Біль у молочній залозі;
• Виділення із сосків (за винятком, звичайно, періоду лактації);
• Вузлики й ущільнення в молочній залозі;
• Ускладнення після тих випадків, коли в молочну залозу встановлювався протез.

Мамографія часто допомагає розвіяти побоювання з приводу свого здоров'я, а в разі ураження молочної залози - виявити і почати лікування захворювання на самій ранній його стадії, щоб зберегти здоров'я і красу жінки.  

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com