Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Мрієте про батьківство? Час діяти!

Протягом жовтня #Інтерсоно_Ужгород запрошує подружні пари та жінок на безкоштовні консультації до лікарів-репродуктологів. Це ваш унікальний шанс дізнатися правду про своє репродуктивне здоров’я та, при необхідності, – план лікування від найкращих спеціалістів допоміжних репродуктивних технологій у Закарпатті.

Акційна пропозиція діє з 1 по 31 жовтня 2018 р.

Деталі та запис на консультацію за телефоном: 0-800-305-911 (безкоштовна в Україні).

Офіційні умови акційної програми

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Організатор акційної програми «Безкоштовна консультація репродуктолога в Ужгороді» (надалі – акція): ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО» ( Філія «Жіноча консультація № 1 м. Ужгород за адресою: м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, буд. 28 (4 поверх) (надалі – Клініка).

2. СТРОК ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1.Акція триває з 01 по 31 жовтня 2018 р. (надалі – період акції).

2.2. Акція проводиться за адресою Клініки.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1.Взяти участь в акції можуть повнолітні чоловіки та жінки, які хочуть перевірити своє жіноче/чоловіче репродуктивне здоров’я.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. В період акції чоловік чи жінка, можуть відвідати Клініку та безкоштовно отримати консультацію лікаря репродуктолога.

4.2 Якщо під час акції лікар призначає додаткові послуги чи призначає медикаменти, учасник акції оплачує їх за власні кошти.

4.3. Чоловік та жінка може прийняти участь у акції лише один раз протягом дії акції.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1.Інформування про Офіційні правила акції здійснюється за допомогою розміщення інформації у кутку споживача за адресою Клініки та на сайті www.intersono.ua.

5.2.Інформація щодо умов акції надається за телефоном контакт-центру ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО» 0 800 305 911 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 15:00 год.

6. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

6.1.Учасник акція підтверджує і гарантує, що вся надана ним інформація є достовірною.

6.2.Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасник акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку даних для цілей акції ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО».

6.3.Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», власником бази персональних даних є ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО».

7. ІНШІ УМОВИ

7.1.Організатор акції залишає за собою право вносити зміни в її умови шляхом розміщення про це інформації на інформаційних стендах Клініки та/або на сайті Організатора за посиланням: www.intersono.ua.

7.2.Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору. Факт приєднання до умов акції підтверджується активними діями щодо звернення до Клініки з метою скористатись акційною пропозицією. Своєю участю у акції кожен учасник акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними умовами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com