Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Базові реанімаційні заходи з використанням АЗД

Медичний центр Інтерсоно Медікавер груп сприяє не лише появі нових життів, але й активно дбає про збереження вже існуючих. Для цього кожен з працівників проходить тренінг з проведення реанімаційних заходів, що допомагають врятувати життя.

Курс проводиться у відповідності до стандартів Європейської ради реанімації (ERC) та наказів МОЗ України. Навчання проводить сертифікований інструктор Європейської ради реанімації Мигаль Іван.

Важливою складовою курсу є те, що ефективне навчання передбачає не тільки обговорення теоретичного матеріалу, а має на меті змінити поведінку людини в тій чи іншій ситуації,наприклад при затримці кровообігу, що є дуже важливо аби в реальному житті мати достатньо досвіду і приймати правильні рішення.

Навчання основане на методі симулювання ситуацій із затримки кровообігу. Для одержання стійких практичних навичок використовується спеціальне обладнання - манекени, навчальні автоматичні зовнішні дефібрилятори, мішки Амбу. Кожен з учасників набуває навичок проведення штучної вентиляції легень, правильного натискання грудної клітини, виклику допомоги, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Усі ці теоретичні знання та практичні навички допомагають випускникам курсу бути впевненими у своєму умінні допомогти у ситуаціях, коли діяти потрібно до приїзду невідкладної допомоги. Працівники Інтерсоно Медікавер груп, які успішно пройшли тренінг з проведення реанімаційних заходів отримали усі необхідні знання та закріпили уміння на практиці і тепер радо прийдуть на допомогу при першій на це необхідності.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com