Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Біль внизу живота як ознака наближення місячних

Більшість жінок відчувають наближення місячних. Одні відчувають легку важкість внизу живота, а інші наростаючий біль в тій же області.

Альгоменорея -

є визначенням захворювання, при якому жінка відчуває біль при менструації. Альгоменореєю в тій чи іншій мірі потерпає переважна більшість жінок і біль є найпоширенішим симптомом цього захворювання. Проте захворювання може супроводжуватися і такими симптомами як розлад шлунку, болі в спині та ногах, непритомність тощо. Все це призводить до підвищеної дратівливості жінки під час менструації.

Причиною альгоменореї може стати посилене скорочення матки для звільнення від непотрібних тканин. При цьому, велика кількість нервових закінчень, які знаходяться у нижній частині живота дратуються матковими скороченнями та жінки, як істоти з підвищеною чутливістю тіла, відчувають біль. Це був опис функціональної, або первинної, альгомінореї.

Методами полегшення життя жінки з функціональної альгоменореєю є

  • зниження навантажень на роботі
  • розслаблення
  • прийняття знеболюючих препаратів при нестерпному болі.

Крім фізіологічних причин, хворобливі місячні можуть бути наслідком хронічних запальних процесів статевих органів.

Також частою причиною вторинної альгомінореі є ендометріоз.

Тому прийняття знеболюючих препаратів без з'ясування причин появи болю не тільки не є вирішенням проблеми, але й посилює її.

При виникненні хворобливих відчуттів під час менструації кращим рішенням стане звернення до гінеколога. Жінки, які проходять періодичні планові огляди у гінеколога і відчувають біль при місячних, зазвичай не турбуються з приводу причин хворобливості.

Записуйтеся на планові гінекологічні огляди за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com