Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Бізнес чи сім’я? Серце чи Легені? Права рука чи ліва?

Так уже виховали нас, сучасних жінок, що все має бути ідеально. А відсутність ідеальності – чудовий привід для того, щоб засмутитися. Смішне правило, чи не так?

Однак не все так весело, коли ми стикаємося з хвилюючими нас питаннями у житті. Наразі однією з актуальних задач для жінки є вдаваний вибір між сім’єю та кар’єрою/бізнесом. Ми назвали цей вибір вдаваним, оскільки в наші дні життя уже зовсім не те, яким було пів століття тому, більше того, з кожним днем воно змінюється все швидше.

Якщо Ви подумали, що ця стаття про те, як перетворити жінку зі старанної домогосподарки у байдужу кар’єристку, переконаємо Вас у зворотньому. Крім того, у цій статті ми навіть не будемо зупинятися на статистичних даних і таких стереотипах суспільства як ідеальна жінка, яка зосереджена тільки на сім’ї, та ідеальна сім’я, у якій чітко розподілена відповідальність за доходи та домашнє тепло. Мова піде не про кар’єру як таку, ми будемо говорити про розкриття потенціалу, який закладений у кожній жінці.

Сучасна жінка уже усвідомила, що у неї є багато талантів та здібностей, які виходять за рамки діяльності у сім’ї, і, безумовно, відчуває внутрішню потребу реалізовувати їх. Однак дуже часто, коли жінка робить вибір на користь своєї справи (роботи, кар’єри, бізнесу) підсвідомо вона відчуває страх перед змінами. Адже вона тепер не на 100% віддає себе сім’ї, а, крім того, перед очима виникає злобний стереотип кар’єристки – худої несимпатичної самотньої зануди. Пропоную раз і назавжди розібратися з цим підступним анти-ідеалом жінки.

Не можу не погодитися з Вами, в суспільстві часто зустрічаються жінки, «вбиті» роботою. Чому ж так відбувається? Відповідь кожна з Вас може знайти у власному житті. Просто згадайте той стан, коли Вам доводилось робити те, до чого абсолютно «душа не лежить». І уявіть собі, що з якихось зовнішніх або внутрішніх причин, Ви прийняли рішення зробити з цього заняття справу свого життя. Не думаю, що у Вас зараз додалось енергії та ентузіазму щось робити. Правильно, саме цей стан, доведений до абсурду за рахунок таких деструктивних внутрішніх установок як «я взялась за цю справу, і я її зроблю!», «все, за що я берусь, я повинна робити ідеально!», «я сама зароблю гроші навіть якщо мені не подобається те, що я роблю!» і т.п. робить жінку виснаженою та спустошеною.

Жінці хочеться реалізації, яка тісно пов’язана з фінансовим потоком, і одночасно кохати та бути коханою, піклуватися і бути тою, про яку піклуються. Іноді здається, що це крайнощі. Але давайте подивимося на ці питання з іншого, нестандартного, боку. Знову уявіть собі, що Ви займаєтеся тим, що Вам дійсно дуже сильно подобається. Наприклад, Ви б цілими днями возилися б з кіньми, або ходили б в море під парусом, або ніщо Вас не надихає більше ніж винаходження нових схем оптимізації оподаткування і т.п. Головне, щоб справа приносила радість від самого процесу її виконання. А тепер уявіть собі, що це і стає справою всього Вашого життя. Відчуваєте легкість? Ця легкість – це найважливіше відчуття жінки, яке має супроводжувати її при занятті своєю справою (роботою, кар’єрою, бізнесом). Тут важливо пояснити, що легкість в даному випадку – це саме відчуття, а не відсутність перешкод. Адже якби не було перешкод, не було б розвитку.

Дамо ще одну підказку. На шляху пошуку того, що ж дійсно хочеться робити в житті, жінці краще звертати увагу на ті види діяльності, до яких можна підійти не механічно. Жінки – дуже творчі натури, а уже творчість вони здатні знайти у всьому, що їх оточує. Так уже влаштована природа жінки, творча складова є обов’язковою для її щастя. Саме тому сучасні жінки прекрасні та професійні в комунікаціях, живописі, політиці, фінансах, бізнесі і т.п сферах життя сучасного суспільства.

Запевняємо Вас, жінка, яка займається улюбленою справою, просто не може бути нервовою та агресивною! Адже реалізуючи себе у суспільстві максимально природнім шляхом, жінка вихлюпує емоції конструктивно, стає прекрасною та чудовою. Більше того, у неї з’являється колосальна кількість енергії, якої вистачить і на власну справу, і на близьких людей.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com