Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Бонуси стають грошима

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

 

«Бонуси стають грошима» 

 

1. Загальні положення

1.1. З метою збільшення ефективності діяльності ПП «Медичний центр «ІНТЕРСОНО»  проводиться акція  «Бонуси стають грошима» (надалі – Акція).

1.2. Організатор акції: ПП «Медичний центр «ІНТЕРСОНО», місцезнаходження –м. Львів, вул. Антоновича, 102, (надалі – ІНТЕРСОНО).

1.3 Акція «Бонуси стають грошима» - поширюється  на  пацієнтів, які отримували бонуси по програмах:

«Програма лояльності - VIP», «Програма лояльності»

Таким пацієнтам будуть видані  сертифікати, якими учасники акції матимуть можливість розрахуватись  за будь-які послуги медичного центру ІНТЕРСОНО,  в тому числі аналізи та стоматологічні послуги.

 

2. Територія та терміни проведення Акції

2.1. Акція триває  з 1.04 до 30.06. 2015 р.(далі за текстом – Період Акції).

2.2 Акція проводиться на території України. 

3. Участь в Акції

3.1. В Акції беруть участь пацієнти ІНТЕРСОНО, яким нараховувались  бонуси за програмами: «Програма лояльності - VIP», «Програма лояльності»  (надалі – Учасники Акції).

3.2.Кожен учасник акції отримує індивідуальну кількість сертифікатів. Пацієнти зі статусом VIP отримують сертифікати на суму, яка дорівнює половині накопичених бонусів на рахунку. Одноразово отримують відповідну кількість сертифікатів, яким можуть скористатись самі, або передати будь-яким іншим особам.

Пацієнти, які накопичили від 8000 до 9956 бонусів – отримують статус VIP з 1.07.2015 р.

Пацієнти, які накопичили від 5000 до 8000   бонусів – отримують одноразово  сертифікат на суму 250 грн.Пацієнти, які мали на рахунку  від 0 – до 5000  бонусів – беруть участь у одноразовій лотереї і мають можливість виграти сертифікат на 100,250, 500, 1000, 5000 грн.

 

4. Інформаційна підтримка Акції

4.1. Інформування про Правила та умови Акції здійснюється за допомогою розміщення  інформації  в ІНТЕРСОНО  та на сайті www.intersono.ua.

4.2.Інформація щодо умов Акції надається за телефоном контакт-центру Інтерсоно 032 295 55 55 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год., та у суботу з 10:00 до 14:00 год., протягом усього періоду Акції.

 

5. Умови участі в Акції. 

5.1 Якщо послуга має більшу вартість ніж номінал сертифікату – решту пацієнт доплачує готівкою.    5.2 Оплата здійснюється згідно виставлених рахунків. 

5.3. Якщо вартість послуги є меншою за вартість сертифікату. Решта не видається. 

5.4 Сертифікати можна передавати, будь яким третім особам. 

5.5 Під час оплати послуги для отримання знижки пацієнт передає сертифікат реєстратору. 

5.6 Одним сертифікатом можна розрахуватись за один візит 

5.7 Сертифікат не сумується із іншими знижками. 

5.8 Сертифікатами можна скористатися лише до 30.06.2015 р.  

5.9 Після завершення терміну дії Акції невикористані бонуси будуть анульовані. 

 

6. Персональні дані.

6.1. Учасник підтверджує і гарантує, що вся надана ним інформація є достовірною.

6.2. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасник Акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку даних для цілей Акції підприємством «Інтерсоно», яке буде вживати необхідних заходів щодо захисту даних від несанкціонованого розголошення.

6.3. Відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних», розпорядником бази персональних даних є ПП «Медичний центр «ІНТЕРСОНО»  . 

 

7. Інші умови.

7.1. Знижки Акції не підлягає заміні будь-яким іншим еквівалентом, в тому числі грошовим.

7.2. Використання  знижки Акції допускається виключно тими особами, які повністю виконали всі умови даних Правил і отримали відповідне право відповідно до Правил Акції.

7.3. Відповідно до вимог ст. 634 ЦК України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних. 

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com