Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Бульбашки на статевих органах? Обережно! Генітальний герпес!

Чи знаєте Ви, що підвищення температури тіла, головний біль, болі в м'язах і нудота можуть бути симптомами захворювання, що передається статевим шляхом? Так, крім перерахованих вище, генітальний герпес (вірус простого герпесу, Herpes simplex) у жінок проявляється у вигляді водянистих бульбашок і набряків в області вульви, піхви, шийки матки та сечовипускального каналу. Ці бульбашки поступово лопаються та утворюються виразки. Весь процес появи пухирців, виразок і їх заживання супроводжується свербінням, болем, печінням внизу живота.

Багато людей вважають, що необхідно бути обережним з проявом герпесу на обличчі, оскільки він може перейти на статеві органи.

І на це є підстави. Іноді (але не завжди) відбувається зараження орально-генітальним шляхом або самозараження при перенесенні інфекції з обличчя на незаражені ділянки слизової статевих органів. Крім того, досить поширеним є зараження внутрішньоутробно або під час пологів від матері до дитини, на тлі загострення захворювання або в тому випадку, якщо мати є носієм захворювання.

Однак найпоширенішим способом зараження генітальним герпесом є все ж статевий шлях.

Потрапивши в організм людини одного разу, вірус простого герпесу залишається там назавжди.Багато людей є носіями захворювання генітального герпесу все своє життя та навіть не підозрюють про це, оскільки захворювання протікає безсимптомно. У багатьох же первинне ураження супроводжується набряком і висипаннями, та більше ніколи не спостерігається. Але важливо пам'ятати, що носії захворювання такожможуть заразити людину з менш сильним імунітетом. Як правило, для людей з нормальною імунною системою генітальний герпес, як і побутовий, не є загрозливим станом для життя.

Наразі генітальний герпес не лікується радикально. Препарати, які використовуються для лікування рецидиву захворювання не можуть повністю знищити вірус в організмі людини. Тому необхідно консультуватися з фахівцями, щоб не допустити надмірний розвиток захворювання у своєму організмі або зараження інших людей.

Як вже було написано вище, вагітні жінки можуть передавати герпес дитині під час пологів і внутрішньоутробно. Особливо ризик зараження є надзвичайно високим при первинному зараженні жінки під час вагітності. Тому обов'язково необхідно проінформувати гінеколога, супроводжуючого вагітність, про наявність інфекції в організмі. Досвідчений лікар призначить найбільш щадне та ефективне лікування жінки для максимального зниження ризику зараження дитини.

Фахівці Медичного центру «Інтерсоно» мають високий рівень кваліфікації, всі необхідні знання та колосальний досвід у виявленні та лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом як у вагітних жінок, так і у жінок, які готуються стати матір'ю. Записуйтеся на консультацію за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com