Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Чи настільки нешкідливий уреаплазмоз

Одним з гінекологічних захворювань, що сприяє розвитку безпліддя, є уреаплазмоз. Викликається це захворювання бактеріями - мікоплазмами, які вирізняються ультра маленькими розмірами та відсутністю повноцінної мембрани, за рахунок чого ці бактерії можуть безперешкодно проникати в клітини тіла.

Це захворювання вважається умовно венеричним, оскільки може передаватися і від матері до дитини крізь плодові оболонки та при проходженні дитиною родового шляху. Хоча основним шляхом зараження уреаплазмозом все ж є статевий контакт з інфікованою людиною.

У переважній більшості випадків, уреаплазмоз протікає малосимптомно, у зв'язку з чим, люди дізнаються про присутність в організмі уреаплазм вже при виникненні ускладнень. При тривалому знаходженні мікоплазм в організмі у жінки, ці бактерії здатні проникнути в багато органів сечостатевої системи та викликати такі захворювання як кольпіт (запалення піхви), ендометрит (запалення стінки матки), цистит (запалення стінки сечового міхура), пієлонефрит (запалення тканин нирки). На тлі тривалого запалення в матці, маткових трубах і яєчниках, розвивається сполучна тканина - спайки, які можуть стати причиною безпліддя.

Для більш ефективного лікування уреаплазмоза, необхідно своєчасно виявити це захворювання. Оскільки після настання стадії поширення мікоплазм по сечостатевій системі, лікування захворювання стає набагато більш складним внаслідок поширення інфекції по всій сечостатевій системі.

Висококваліфіковані фахівці Медичного центру «Інтерсоно» проконсультують Вас на предмет наявності уреаплазм в організмі, стадії розвитку захворювання, а також призначать найбільш ефективне та щадне лікування для відновлення дітородної функції.

Записуйтеся на прийом до гінеколога Медичного центру «Інтерсоно» за телефоном 032 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com