Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Чи не час до гінеколога?

Як же ми не любимо ходити до лікарів. Ця прошивка свідомості передається від покоління до покоління. Основною причиною цього стереотипу, як правило, є установка «якщо я здоровий, то лікар мені не потрібен; а якщо хворий, то від відвідування лікаря ще складніше стане жити». Але, любі наші жінки, кому як не Вам, першим турбуватися про своє здоров’я. Для початку про своє жіноче здоров’я! Коли Ви здорові та сповнені сил, Ви щасливі та можете потурбуватися про своїх близьких.

У міжнародній практиці медицини вважається загальноприйнятим правилом для жінок щорічне проходження гінекологічного огляду. Між тим, багато жінок, включаючи тих, хто у клімактеричному періоді та у віці 50-60 років – такому небезпечному для розвитку патологічних процесів у матці, не з’являються у гінеколога роками. Так само і молоді жінки уникають прийому гінеколога, не знаючи, коли потрібно звернутися до нього вперше. І в тому, і в другому випадку подібна поведінка може негативно вплинути на жіноче здоров’я.

Спеціалісти медичного центру «Інтерсоно» рекомендують жінкам проводити першу консультацію у гінеколога одразу після початку статевого життя. В реальності близько 52% жінок у віці від 16 до 24 років (коли сексуальні стосунки уже постійні) практично не бувають у гінеколога.

Теж саме можна сказати і про 28% жінок у віці від 20 до 29 років. Консультація з гінекологом у цьому віці дуже важлива не тільки для профілактики і лікування, але й для отримання своєчасної інформації про запобігання небажаної вагітності, профілактику венеричних захворювань, а також профілактику різних видів гепатиту та СНІДу, які передаються статевим шляхом. Важливо також, щоб жінка мала уявлення про захворювання, які приводять до безпліддя. Адже завжди набагато легше запобігти проблемі безпліддя, аніж її вирішувати.

Щорічний гінекологічний огляд допоможе уникнути більшості захворювань та захистити жінку від проблем зі здоров’ям, оскільки багато захворювань жіночих статевих органів протікають без симптомів (в тому числі велика кількість пухлин та інфекцій), і їх можна виявити тільки при періодичних планових оглядах та турботі про себе.

Що ж включає в себе гінекологічний огляд?

Перш за все, треба сказати, що всі процедури планового огляду, які проведені досвідченими спеціалістами, є безболісними. Але окрім безболісності, дуже важливою задачею є точність діагностики. Тому важливо ретельно обирати клініку, якій Ви довіряєте своє здоров’я.

Починається огляд і дослідження піхви та шийки матки за допомогою спеціального металевого дзеркала у вигляді «качиного носа», яке розкривається у піхві та дозволяє гінекологу провести огляд.

Наступною дуже важливою задачею при огляді є взяття мазка з шийки матки для проведення цитологічного дослідження (виявлення клітинного складу тканин шийки матки з метою виявлення злоякісного переродження клітин) та мазка на флору.

Наступний крок - цифрова кольпоскоспія (огляд шийки матки під мікроскопом).

Після цього лікар проводить пальпування (промацування пальцями) матки та яєчників через черевну стінку і піхву для виявлення можливої патології.

Додатково у медичному центрі «Інтерсоно» використовуються інноваційні ультразвукові методи дослідження, маммографія (рентгенологічне обстеження грудних залоз), гістероскопія, аспіраційна біопсія, петлева ексцизія, біопсія шийки мактки, кріодеструкція, діатермокоагуляція, конізація, а також діагностика прохідності труб методом ехосальпінгографії та діагностика TORCH-інфекцій.

Жінкам у віці 45-50 років рекомендується щорічно проходити такий пакет: мамографія + УЗД грудних залоз + аналіз крові на онко-маркер.

Для вагітних жінок, яким гінеколога необхідно відвідувати значно частіше, лікарі клініки рекомендують кардіотокографію, доплерометрію, цервікометрію, УЗД на всіх етапах виношування дитини, а також пренатальний скринінг за унікальною програмою «Альфа».

 

Ми розробили для Вас індивідуальні пропозиції, які можна переглянути тут

Приділяйте увагу своєму здоров’ю. Повірте, це дуже приємно – піклуватися про себе!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com