Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Цінність свого тіла. Чи дійсно потрібні ці 90-60-90.

Давайте будемо реалістами. Поки на сторінках модних журналів з'являтимуться 16-ти річні дівчатка з підлітковим типом фігури, більшість жінок світу намагатимуться наблизитися до заповітних 90-60-90, катуватимуть себе дієтами і займатимуться спортом до втрати свідомості. У цій статті ми не будемо заперечувати сучасні канони краси. Більш того, багато сучасних моделей, перебуваючи за межами знімального майданчика, бачать суцільні недоліки в своєму тілі, припускаючи, що недостатньо гарні.

Очевидно, що прагнення жінок до схуднення є лише однією з форм прояву нелюбові до себе і власного тіла. У нашій свідомості існує безліч установок «як повинно бути», які стосуються і фізичного тіла в тому числі. Ми ніби любимо себе і своє тіло за якісь досягнення, за відповідність зовнішнім нормам і правилам. Погодьтеся, як було б приємно, якби наші близькі люди любили і поважали б нас просто за те, що ми такі які є, обожнювали б наші вади і пробачали б недоліки.

Наше тіло також бажає, щоб його любили таким яке воно є.

Всі ми можемо сказати, що так вже нас виховували, хвалячи за досягнення і лаючи за недоліки. Але тепер ми дорослі і розуміємо, що наші батьки проявляли свою любов до нас так як вміли, і потрібно подякувати їм за любов і прагнення зробити наше життя кращим. Запевняємо Вас, дорослій людині під силу усвідомити і змінити базові установки, дані батьками.

Так чи інакше, проживаючи життя, люди напрацьовують необхідний досвід. Найчастіше, жінка вчиться спочатку поважати свої інтелектуальні ресурси. Так, ми просто перестаємо турбуватися від того, що не знаємо всього на світі. Потім жінка починає усвідомлювати, що витрачає колосальну кількість сил на емоції та істерики. Як правило, те, що нам ближче всього - наше тіло - ми залишаємо на останок.

Прийняття свого тіла, проявлення поваги і любові до нього, дозволяє жінці уникнути багатьох стресів. Жінка, яка любить себе і своє тіло, завжди відрізняється плавними рухами, м'якою промовою, відсутністю суєти і, звичайно, увагою з боку чоловіків. Адже повз такої жінки пройти байдужим дуже складно.

Як же навчитися приймати і любити себе?

По-перше, привчіть себе знаходити у своєму тілі кілька вад і милуватися ними. Як можна довше утримуйте свою увагу на тих ділянках тіла, які Вам подобаються. Милуйтеся і робіть собі компліменти.

Навчіться розглядати недоліки свого тіла без критики та емоцій. Так Ви перестанете накачувати недоліки своєю увагою, просто приймете їх, а можливо і полюбите з часом.

Частіше робіть подарунки своєму тілу. Побалуйте своє тіло масажем, незвичайним обгортанням, спа-процедурою. Так буде активізуватися установка «я дбаю про своє тіло, значить люблю його».

Знаходьте слова подяки своєму тілу. Адже воно так багато для Вас робить. Наприклад, ногам можна подякувати за те, що цілий день переміщали Вас по місту, а рукам за те, що стільки корисного вміють робити, а попці за те, що на ній так зручно сидіти. Список може бути дуже довгим.

Тіло любить дотики. Будь які масажери, мило з ефектом м'якого піллінга, мочалки, приємні тканини, руки - все це може стати чудовим засобом для задоволення потреби в дотиках. А якщо ще підключити уяву та уявляти собі як вода дбайливо і з любов'ю змиває надлишки жирової тканини, а крем так живить шкіру життєво-важливими речовинами, життя стане налагоджуватися моментально.

І нарешті, загальним правилом любові до себе, без якого всі зусилля можуть стати марними, є «ніколи та ні за що не порівнюйте своє тіло з тілами інших жінок». Визнання того, що всі люди різні та мають право бути такими якими вони є, стане значним кроком на шляху до прийняття себе.

Зробіть перші кроки в напрямку любові до себе і свого тіла. Розмовляйте зі своїм тілом, прислухайтеся до нього, заспокоюйте, коли щось болить. І воно відгукнеться. Порадує Вас здоров'ям і подарує щастя від усвідомлення того, що ми живі, що у нас є право робити те, що ми хочемо, без суєти та неспокою.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com