Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Цінуйте свої емоції

Цінуйте свої емоції

Щодня ми потрапляємо в десятки ситуацій, щодо яких змінюється наш емоційний стан. Погодьтеся, ранковий дзвінок будильника, розмова з подругою, нахабство водія в машині зліва, бажання вивчити італійську мову - кожен приклад викликає свій спектр емоцій. Якщо придивитися уважніше, то за кожною емоцією можна побачити думки, які описують наше ставлення до ситуації. У цій статті мова піде про усвідомлення тільки тієї частини думок, які супроводжують Вас в найбільш значущих ситуаціях. Адже якщо зробити хорошу спробу відстежити та усвідомити одразу всі свої думки (тобто по суті витягнути всю інформацію з підсвідомості на рівень свідомості), можна з'їхати з глузду.

Як відомо, для вирішення краще вибирати те питання, що найбільш актуальне для Вас саме зараз. Можливо це звичка, яка Вам дуже набридла або постійна повторювана подія, або Ваша одноманітна реакція на певні ситуації.

Одразу скажемо, що визначення предмета завдання (проблеми) - це вже частина її вирішення. Те, що Ви бачите причину розладу вже повинно Вас надихати, адже Ви бачите не проблему, а завдання для вирішення. По суті, перший вид автоматично виникаючих думок, які заважають вирішенню питання - це концентрація на негативі.Вирішуючи своє завдання, людина настільки зосереджується на негативних сторонах питання, що перестає вірити в успіх, а відповідно не досягає його. Знаходьте свої досягнення та концентруйтеся на них. Хотіли перестати їсти шоколад та просто перейшли з молочного на чорний - знайдіть в цьому своє досягнення «чорний шоколад менш калорійний і більш корисний, ніж молочний» і зрадійте цьому!

Дуже часто, коли починаємо якусь цікаву для нас справу, ми прописуємо план дій. Минає час і ми забуваємо про те, наскільки це було цікаво тільки через те, що починаємо бачити справу крізь призму почуття обов'язку та почуття провини від того, що не виконаний деякий з пунктів плану. Тому, кожен раз, коли Ви помічаєте, що з'явилося почуття обов'язку, згадуйте про початковий інтерес і перефразуйте думки у «я хочу зробити це, тому що мені цікаво».

Дуже сильний розлад у разі невдачі, зазвичай говорить про узагальнення негативного досвіду. Наприклад, побачивши вподобаного чоловіка, Ви думаєте: «він ніколи не зверне на мене уваги». Слова «завжди», «ніколи», «всі», «ніхто» при всій їх безглуздості в життєвій практиці, часом прирікають людей на невдачу. Існує незліченна безліч варіантів поведінки в одній і тій же ситуації. Чи можна бути впевненим, що 10 різних способів поведінки приведуть до абсолютно одногорезультата. Можливо варто всього лише наважитися і спробувати вести себе по-іншому і абстрактне поняття «завжди» розтане у Вас на очах.

Поставивши собі мету, жінка часто ідеалізує процес її досягнення. Принцип «все або нічого» заважає досягненню мети. Змінюючи свої звички, ми не можемо змінитися водночас. Часто людина відступає від нових правил та діє у відповідності з добре знайомими йому раніше правилами. Тому необхідно бути готовим до, так званих, відкатів, пробачити собі ці непорозуміння та повернутися до нового життя не «завтра», а негайно.

Одного разу спіткнувшись і впавши на парадних сходах у школі, людина все життя боїться бігати по сходах. Це відноситься до багатьох страхів та тривог щодо будь-яких дій. Думки «я обов'язково провалю іспит», «я не зможу підписати договір», «мені не виграти тендеру» апелюють до негативного досвіду, на якому Ви надмірно сконцентровані. Можливо, негативна подія в минулому сталося з якихось певних причин, які сьогодні вже не є релевантними.

Іноді шляхом складних логічних ланцюжків ми приховуємо від себе те, що нас не влаштовує. Тобто, при відчутті абсолютно дискомфортної ситуації, людина переконана в тому, що все добре. Наприклад, при перевищенні норми ваги в 1.5 - 2 рази, людина переконує всіх і себе в тому, що їй комфортно, шляхом фраз: «я можу ходити, тобто я в нормі», «я бачив і більш повних людей», «чоловіки люблять повних жінок» тощо.

Тільки через відчуття свого емоційного стану ми, жінки, можемо усвідомити чи влаштовує нас стан справ «на зараз», чи треба щось міняти і що саме заважає змінити ситуацію. А навичка точного промовляння свого емоційного стану може стати відмінним інструментом для вирішення своїх завдань.

Довіряйте собі та поважайте кожну свою емоцію, адже за нею прихована можливість поліпшити своє життя.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com