Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Делегація «Інтерсоно» бере участь у престижній міжнародній конференції ESHRE

Делегація медичного центру «Інтерсоно» бере участь у міжнародній конференції «Європейського співтовариства репродукції людини та ембріології» (ESHRE), яка відбувається у Стамбулі (Туреччина) в період з 1-го по 4-е липня 2012 року. Цього року учасники конференції обговорюють результати, досягнення та проблеми у сфері ДРТ (допоміжні репродуктивні технології).

До складу делегації медичного центру «Інтерсоно» увійшли: Олена Мороз (генеральний директор), Любов Михайлишин (репродуктолог, акушер-генеколог, представник України в ESHRE), Анна Фединяк (завідуюча ембріології), Уляна Дорофєєва - (акушер-гінеколог, керівник Центру донації ооцитів) і Люцина Дідіна (медична сестра Центру донації ооцитів).

Відповідно до результататів досліджень, представлених на конференції, кількість дітей «з пробірки» в усьому світі - народжених за допомогою методу екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), досягло 5-ти млн, що на думку експертів є видатним результатом сучасної репродуктивної медицини. «Ця технологія стала успішним методом вирішення проблеми людей, які страждають на безпліддя. Мільйони сімей обзавелися дітьми за допомогою ЕКЗ, зменшивши тягар безпліддя», - заявив голова комітету Девід Адамсон.

«На сьогодні ЕКЗ стала нормою і більше не є процедурою, яку соромляться», - вважає гінеколог і директор по ЕКЗ лікарні Гаммерсміт Стюарт Левері.

Разом з тим, фахівці прийшли до спільного висновку про те, що великий успіх допоміжних репродуктивних технологій не повинен вводити в оману пари, надаючи можливість відклададати народження дітей.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com