Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

День відкритих дверей у Львові!

В рамках Всеукраїнського проекту «Подбаймо про своє репродуктивне здоров’я разом!» 18 жовтня у місті Львові пройшов черговий День відкритих дверей.

Захід пройшов напрочуд живо. В слухачів та пацієнтів було багато запитань до репродуктологів, провідних фахівців в області репродукції, ембріологів,  які давали відповіді на запитання, яких виникло чимало в зацікавленої аудиторії.

Медичний центр "ІНТЕРСОНО Медікавер груп "  на дні відкритих дверей представляли:

Михайлишин Любов Олегівна, к.мед. наук, акушер - гінеколог, репродуктолог, спеціаліст УЗД в медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп».  В галузі репродуктології працює з 2003 року, та  Фединяк Анна Василівна, завідуюча ембріологічним відділенням медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп», кандидат біологічних наук, та які розкрили актуальну тему:

«Виживання ембріону. Складні питання та запорука успіху».

На процес виживання ембріону впливає ряд факторів. Тільки спираючись на наукові дослідження в галузі репродуктивних технологій і світову практику можна досягти  найефективнішого результату . Головне, в цій непрості справі, застосовувати тільки найновіші, визнані і перевірені світові методики. Тільки це буде  запорукою якісної і найефективнішої роботи, яку і демонструє лідер серед клінік репродуктивної медицини "ІНТЕРСОНО Медікавер груп "  і підтверджує свою ефективність якісними результатами. Адже "ІНТЕРСОНО Медікавер груп "   гарантує  80% вагітностей на третій спробі.

Психотерапевти Уляна Криницька-Березюк, лікар –  психотерапевт медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп», та Наталя Фрик-Палагіцька, клінічний психолог, пренатальний психотерапевт нашого медичного центру підняли за торкнули живу і дуже важливу тему:  «Психоемоційні причин безпліддя, можливості вагітності In Vitro, важливість психотерапевтичного супроводу до та під час вагітності».

Лікарі психотерапевтинагадали, що в процесі лікування безпліддя треба беззаперечно і обов’язково зважати на психологічний, фізичний і соціальний стан жіночого здоров’я, адже жінка це одне ціле. Психотерапевти зазначили, що в процесі лікуванні безпліддя треба враховувати цілісність фізичного і внутрішнього стану жіночого організму. Психологічний супровід є крайнє важливим, який на пряму відповідає показникам і можливості завагітніти та народити здорову дитинку. Треба подбати про жінку і про її психологічний спокій, адже це запорука її репродуктивного здоров'я.

                                        

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com