Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Харчування під час вагітності

Вагітність – один з найпрекрасніших періодів життя жінки! Зміни відбуваються на всіх рівнях, адже в цей період змінюється не лише тіло жінки, але й її сприйняття оточуючого світу, ставлення до себе проходить через трансформацію формулювання «Я» до поняття «Ми». І саме в цей період турбота про власне здоров’я виходить на перший план, оскільки тепер жінка несе відповідальність і за здоров’я свого майбутнього малюка.

Здавалось би, що може бути простішим в час цифрового прогресу, чим знайти всю необхідну інформацію про особливості догляду за собою в період вагітності?

Числена кількість глянцевих видань, електронних ресурсів та мобільних додатків, а також рекомендації спеціалістів жіночої консультації несуть найрізноманітнішу інформацію про видимі та внутрішні зміни в жіночому організмі під час вагітності. Лишається найпростіше – обрати, що підходить саме Вам. І ось тут починається найскладніше – визначення саме власних індивідуальних потреб, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки для розвитку майбутньої дитини від перших днів після зачаття та до самих пологів.

Існує ряд загальновідомих постулатів, якими б ми хотіли з Вами поділитись. Але максимально точну та прийнятну саме для Вас пораду зможе об’єктивну надати Ваш гінеколог, якому Ви довірили свій організм в цей один з найважливіших періодів Вашого життя.

Є група продуктів, які завжди повинні знаходитись в полі зору майбутньої мами, продуктів, які самі по собі є збагаченими корисними речовинами, піклуються про імунітет, і навіть захіщають від різних захворювань. Їх склад багатий на мікроелементи та полівітаміни, харчові волокна, полінасичені жирні кислоти, пре- та пробіотики. Такі прородні складові регулюють роботу кішківника, забезпечують повночінний обмін речовин та виведення токсинів з організму. До такого роду продуктів можна віднести вироби з пророщених зернових, червону та білу рибу, тверді сорти сиру, сухофрукти та багато інших.

Часто в період вагітності, незалежно від віку та місця проживання, жінки стикаються з проблемою нестачі в організмі вітамінів та мікроелементів. Відбувається дефіцит фолієвої кислоти, йоду, заліза, цинка та кальція, вітамінів групи А,В ті D. У таких випадках на допомогу приходять сучасні полівітамінні комплекси, які здатні задовільнити природню потребу організму в саме тих вітамінах та мікроелементах, яких бракує. Як правило, прийом полівітамінних комплексів призначається курсами, чого є достатньо для відновлення необхідного життєвого тонусу. Прийом вітамінів такого типу протягом всього періоду вагітності є зайвим, за виключенням паталогічних випадків, які протікають бід пильним контролем лікаря-гінеколога.

Відомо, що збалансований щоденний раціон є запорукою хорошого самопочуття майбутньої мами та малюка. Його принципи залишаються незмінними: більше уваги до білків, помірне споживання жирів та мінімальне споживання вуглеводів. Такий баланс здатний звести до мінімума потребу в прийомі додаткових допоміжних вітаміних комплексів. Не варто забувати і про те, що під час вагітносі потреби жіночого організму в правильному та здоровому харчування зростають в 1,5 рази, а отже і догляд, і турбота за собою повинні бути не меньшими.

Допомогти обрати саме свій режим харчування, підібрати необхідні саме Вам вітаміни та надати детальнь рекомендації під час вагітності, зможуть висококваліфіковані лікарі-гінеколого відділення Жіночої консультації Медичного центру «Інтерсоно».
Телефонуйте для запису: 032 295 5555.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com