Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

«Інтерсоно» любить Вас і надає ще більше переваг

Все більше жінок довіряють фахівцям Медичного центру «Інтерсоно» для обстеження репродуктивної системи органів і її лікування. Спеціально для своїх дорогих пацієнток Медичний центр «Інтерсоно» запустив програму «Улюблена Клієнтка», відповідно до умов якої жінки отримують ще більше переваг від відвідання клініки.

З 25 жовтня 2012 року всі жінки при придбанні послуг клініки на суму від 200 грн. отримують накопичувальну картку (*), на яку нараховуються 30% від суми кожної покупки.

Власниці накопичувальних карт моментально отримують 3-5% знижки на такі послуги Медичного центру «Інтерсоно» як in vitro, експертна УЗД, жіноча консультація, педіатрія, а також на препарати в аптеці клініки. Крім того, всі володарки карт отримують подарунковий сертифікат на послуги клініки в день народження клієнтки.

По досягненню суми в 10000 грн. на накопичувальній картці, пацієнткам Медичного центру «Інтерсоно» урочисто вручається картка VIP-клієнтки (**) і брендований брелок VIP. З цього моменту оплата послуг клініки конвертується в бонуси, які нараховуються на карту. У день народження VIP-клієнтки бонуси, наявні на картці подвоюються, а клієнтка отримує «бонус іменинниці», який діє протягом 7-ми днів до дня народження та 7-ми днів після дня народження клієнтки. VIP карта надає жінці переваги у вигляді оплати послуг клініки бонусами, а також знижки до 15% на послуги клініки, включаючи in vitro, УЗД, педіатрію, жіночу консультацію, препарати в аптеці та бар.

Всі володарки накопичувальних і VIP карт отримують можливість участі в програмах лояльності партнерів Медичного центру «Інтерсоно», а також отримувати інформацію про акційні та нові послуги в індивідуальному порядку.

Більш детальну інформацію про переваги програми «Улюблена Клієнтка» Медичного центру «Інтерсоно» дізнавайтеся за телефоном 032 295-55-55.

Медичний центр «Інтерсоно» - це абсолютна якість жіночого здоров'я!

* Для клієнток накопичувальної карти:

 • для лікарів і вчителів на карту нараховується 35% від суми обраних послуг
 • кожен 5-й візит в клініку супроводжується подвоєною сумою нарахування на карту
 • якщо карта клієнта не використовується більше 12 місяців, то сума накопичень анулюється
 • баланс по картці доступний в особистому кабінеті клієнта на сайті клініки

** Для VIP-клієнток:

 • 1 бонус дорівнює 10 гривням
 • сума бонусів на VIP-картці не обмежена
 • бонуси накопичуються виключно на ім'я власника карти
 • можливість оплати послуг бонусами не поширюється на спеціальні пропозиції, які діють під час відвідання клініки
 • «Бонус іменинниці» надає право на 100% оплати послуг бонусами, нарахованими на картку
 • якщо VIP-карта не використовується більше 12 місяців, то сума накопичень анулюється
 • при відсутності VIP-карти ідентифікатором для отримання знижок є брелок VIP
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com