Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Інтерсоно на варті здоров’я молочної залози

Враховуючий, що одним із найважливіших завдань медичного центру «Інтерсоно» є популяризація піклування про своє здоров’я серед жінок, а також беручи до уваги неухильний ріст рівня захворюваності раком молочної залози, кабінет мамолога клініки поповнився новим обладнанням – мамографом, що призначений для неінвазивного дослідження молочної залози з метою виявлення захворювань та новоутворень. Зокрема, під новоутвореннями мається на увазі рак молочної залози, а також фіброзно-кістозна хвороба та фіброаденоми.

На даний момент прийом пацієнтів здійснює рентгенолог-мамолог – лікар вищої категорії з багаторічним досвідом роботи. Мамографія проводиться як у межах скрінінгових обстежень, так і в межах спеціальних досліджень при визначенні підозрілої симптоматики.

Мамограф, що використовується в клініці, є сучасним апаратом, при створенні якого було враховано, що молочна залоза є делікатним органом. Тому розробники доклали максимум зусиль, аби зробити його максимально зручним для пацієнта та рентгенолога. Саме тому мамографія є безболісним дослідженням. Неприємні відчуття можуть бути викликані лише необхідною компресією молочних залоз у випадку присутності болю у пацієнта.

Що стосується рівня опромінення, то при використанні сучасних апаратів, воно є мінімальним при максимальній ефективності. Так, за допомогою мамографа можна визначити новоутворення на самих ранніх стадіях, коли вони ще не промацуються. Адже всім відомо, що ефективність лікування раку молочної залози напряму залежить від стадії виявлення та початку лікування.

Олена Мороз, генеральний директор медичного центру «Інтерсоно»: «У медичному центрі «Інтерсоно» ми намагаємось надати жінкам увесь комплекс необхідних послуг для підтримки жіночого здоров’я. Саме тому ми прийняли рішення щодо вдосконалення кабінету мамолога, придбавши мамографічний апарат. Усім відомо, що в розвинених країнах діагноз «рак молочної залози» здебільшого ставиться на ранніх стадіях розвитку захворювання та в більшості випадків повністю виліковується. В Україні цей діагноз сприймається як синонім смерті, оскільки в нашій країні, як правило, рак діагностується на останніх стадіях розвитку захворювання, коли вилікувати його практично неможливо. Це пов’язано з тим, що українські жінки не мають достатньої інформації про необхідність профілактичних оглядів. Висококваліфіковані фахівці «Інтерсоно» зроблять все можливе для підвищення обізнаності жінок щодо жіночого здоров’я та його підтримки».

Скориставшись послугою мамографії, жінка отримує можливість скоротити час, що необхідний для лікування раку; обмежитись видаленням маленької пухлини, а не грудей; уникнути хіміотерапії та, нарешті, повністю вилікуватись від злоякісного новоутворення.

Як правило, кожній жінці у віці 35-40 років рекомендується зробити мамографію, щоб зафіксувати нормальну структуру грудей. Жінкам після 35 років рекомендується робити мамографію раз у рік, якщо лікар не рекомендує робити це частіше.

Записуйтесь на прийом до мамолога медичного центру «Інтерсоно» за телефоном(032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com