Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Як оформити декретну відпустку?

Під час вагітності організм жінки перебудовується: змінюється гормональний фон, може зявлятись токсикоз і  погіршуватись самопочуття. За законом на 30 тижні вагітності жінка йде у  декретну відпустку, відповідно виписується лікарняний, який сплачується за місцем роботи на 126 днів не залежно від дати пологів.

Турбуючись про майбутніх матусь, держава передбачає можливість жінки доношувати вагітність вдома для того, щоб краще підготуватись  до пологів і зустрічі малюка. Як будь-який документ, лікарняний потрібно оформити  вчасно і правильно, щоб  уникнути неприємних несподіванок у майбутньому.

Згідно нового наказу Міністерства Юстиції України тепер лікарняний можна оформити також в  приватних клініках, зокрема  у медичному центрі «ІНТЕРСОНО».

За законодавством України, всі громадянки України мають право на матеріальну допомогу під час  декретної відпустки на термін  126 календарних днів (70 до пологів і 56 - після). У разі народження більше однієї дитини або ускладнених пологів відпустка збільшується. Розмір матеріальної допомоги зазвичай нараховується і виплачується у повному обсязі незалежно від днів у відпустці, які використовуються вагітною до пологів.

Сума виплат  розраховується наступним чином: середня денна зарплата за останні півроку множиться на кількість робочих днів, які припадають на період відпустки на час  вагітності та пологів. Відпустка оплачується за місцем роботи. Для оформлення допомоги необхідно подати заяву роботодавцю і додати  до нього лікарняний лист, що підтверджує Ваше право на декретну відпустку.

Роботодавець зобов'язаний виплатити допомогу єдиною сумою в термін встановлений для виплати заробітної плати. У випадку, якщо жінка не бажає йти в декретну відпустку, а хоче продовжувати працювати і отримувати заробітну плату, то допомога їй виплачуватися не буде. Під час вагітності та пологів безробітні жінки також мають право на матеріальну допомогу. При цьому виплата коштів  гарантована як жінкам, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості ,так і тим, хто не перебуває.

Для того, щоб отримати лікарняний лист необхідно звернутись до лікаря - гінеколога , який спостерігає Вашу вагітність. У випадку, якщо у вагітної жінки виникають проблеми зі здоров’ям, лікарняний лист можна також отримати від інших вузькопрофільних фахівців. Все залежить від того, до якого спеціаліста Вас скерує  лікар - гінеколог. Видача лікарняного здійснюється за наявності паспорта або іншого документа, який підтверджує особу жінки.

Медичний центр «ІНТЕРСОНО» не лише турбується про здоров’я майбутніх матусь, але й робить процедуру отримання лікарняного на час вагітності та пологів максимально спрощеною і швидкою. Кожна хвилина вагітності – безцінна, а  ми цінуємо час та хороший настрій наших клієнток!

Для отримання додаткової інформацію або запису на прийом до лікаря  телефонуйте прямо зараз: (032) 295 55 55, (067) 370-84-24

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com