Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Як підготувати доньку до першого візиту до гінеколога?

Як підготувати доньку до першого візиту до гінеколога?

Захистити психіку власної дитини від стресу – одне з найприродніших бажань будь-якої матері. Такою стресовою ситуацією може стати і звичайний профілактичний огляд в лікаря, особливо в лікаря-гінеколога. Адже досить поширеним є сприйняття гінекологічного огляду, як неприємного та незручного процесу, хоча в реальності все зовсім не так.Варто пам’ятати, що профілактичні огляди майбутньої жінки варто розпочинати ще з пологового будинку, особливо якщо є така першопочаткова потреба. Огляд маленьких пацієнток проводять як на кушетці, так і на кріслі. Більш того, огляд на кріслі є комфортнішим та більш інформативним. Однак, якщо вік пацієнтки є зовсім юним, то кушетка є доцільнішою.«Дорослий» візит до гінеколога передбачає забір мазків та аналізів. Не варто турбуватись щодо можливого травматизму лікарських маніпуляцій. Сучасний гінекологічний інструментарій є максимально безпечним та дозволяє проводити забір необхідного для досліджень біоматеріалу навіть в грудних діточок.

Вам варто потурбуватись про візит з донькою до лікаря-гінеколога, якщо дитину турбують:

  • болі внизу живота;
  • дискомфорт в статевих органах;
  • виділення та неприємний запах зі статевих органів.

Не слід забувати і про такий метод обстеження, як ультразвукова діагностика. УЗД стає незамінним помічником при виявленні аномалій в анатомічній будові статевих органах, та аномалій розвитку.

Найбільш часто в маленьких пацієнток спостерігаються запальні процеси. А в підлітковому віці не рідкими є гормональні порушення, пов’язані зі становленням менструального циклу.

Ключовим фактором успішності візиту до гінеколога з дитиною є виникнення довіри між юною пацієнткою та лікарем. Часто дитина відмовляється іти до лікаря-гінеколога. В таких випадках варто настроїти дитину на хвилю довіри, поговорити з нею, наводячи за приклад власний досвід та досвід близьких родичок, які є для нього лідерами думки. Можливо, що перший візит до спеціаліста складатиметься виключно із знайомства та довірливої бесіди, яка допоможе налагодити подальший контакт. А необхідні маніпуляції можна провести і наступного візиту. Під час подальших консультацій, якщо знадобиться лікарське втручання, між дитиною та лікарем вже діятиме той самий перший «контакт довіри».

Діти, не зважаючи на свій юний вік, також мають право на власне особисте життя. Тому не слід завалювати дитину питаннями після візиту до лікаря-гінеколога. Тут більш доречною буде позиція друга для власної доньки, завдяки чому дитина скоріше поділиться з вами деталями, які викликають в неї занепокоєння.

Ви можете запросити доньку відвідати разом з вами ваш «дорослий» візит до лікаря-гінеколога. Таким чином ви ніби встаєте на одну сходинку зі своєю дитиною, висловлюючи таким чином, за дитячими мірками, найглибшу довіру до дитини, посвячуючи її в таку інтимну сторону свого життя. Відвідуючи з донькою лікаря-гінеколога, ви на власному прикладі показуєте їй, на скільки важливою є для жінки турбота про її здоров’я.

У відділенні жіночої консультації Медичного центру «Інтерсоно» проводять гінекологічні консультації та огляди пацієнток будь-якого віку, навіть самих юних. Не варто відкладати на довго турботу про здоров’я наймолодших членів вашої родини!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com