Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Як подружитись з їжею

Чи бували у Вас ситуації, коли хочеться щось з’їсти, а ось що саме, не зрозуміло. Як правило, у таких ситуаціях людина з’їдає велику кількість їжі різноманітних смаків, аби дослідним шляхом знайти той продукт, що відповідає запитам організму.

Чому так відбувається, чому нас тягне то на солоне, то на солодке? До кого звернутись, коли проблема переростає в стрімкий набір зайвої ваги?

Ви, напевно, здивуєтесь, але в цьому віпадку потрібно думати зовсім не про дієту. Адже обмеження раціону харчування по кількості та якості продуктів може принести ще більшу шкоду організму. По-перше, саме обмеження бажання поїсти може загрожувати нервовим зривом. А, по-друге, чи знаєте Ви, що Ваше бажання щось з’їсти сигналізує про те, що Вашому організму потрібні певні мікроелементи, які містяться в певних продуктах харчування? Чи завжди, визначаючи для себе дієту (раціон харчування), Ви знаєте яких речовин, мікроелементів, вітамінів не вистачає Вашому організму?

Окрім того, останнім часом відбулися суттєві зміни у харчуванні людей. Язик людини (орган, що відповідає за відчуття різних смаків їжі) розбалуваний гострою, солоною, солодкою, кислою та іншою їжею. З появою таких нових видів обробки як рафінування, консервування тощо людський організм перестав справлятись із хімічними консервантами, харчовими барвниками та іншими «покращувачами» смаку їжі. Про це частіше всього сигналізують болі в ШКТ, висипи на шкірі, проблеми з волоссям та нігтями тощо.

Наука ХХІ сторіччя – нутриціологія – на сьогоднішній день у повній мірі дослідила здорове «меню» клітин людського організму. Всі продукти клітинного харчування називаються нутрієнтами. До них зараховуються амінокислоти, жирні кислоти, вуглеводи, макро- та мікроелементи, вітаміни та компоненти розчинної клітковини. Також нутриціологи призначають і парафармацевтики (трави, ягоди, чаї, соки тощо). Науково доведено, що нездоровий стан системи органів у людей пов’язаний із різноманітними видами дефіциту чи надлишку в живлені клітин.

На перший погляд, логіка проста. Якщо людині не вистачає життєво важливих речовин у їжі, потрібно якісно змінити раціон. Але не все так просто. У зв’язку з урбанізацією та гіподинамією різко зменшилась потреба людини в енергії, яку організм отримує з їжі. Це означає, що потрібно вживати менше їжі. Але виникає протиріччя: недостача їжі створює дефіцит мікронутрієнтів. Виникає замкнуте коло, де причина викликає наслідок, а наслідок породжує причину.

Що ж може запропонувати нутриціологія для збереження нашої молодості та краси? Фахівці-нутриціологи займаються підбором різноманітних видів харчування (дієти, лікувальне та збалансоване, дитяче та спортивне харчування), а також корекцією різноманітних хворобливих станів шляхом обстеження організму на предмет дефіциту чи профіциту життєво важливих речовин та призначення нутрицевтиків або парафармацевтиків. Ці нутрицевтики (різновид БАВ - біологічно активних речовин) здійснюють функціональну підтримку органів та систем органів людини. Застосування БАД з групи нутрицевтиків можливо практично при всіх захворюваннях що супроводжуються порушенням обміну речовин, так як вони не токсичні, не мають побічних ефектів і призначені для тривалого застосування.

Нутриціології молода наука, яка отримала стрімкий розвиток саме в США. Журнал Nutrition Journal (США) провів дослідження, в результаті якого було встановлено, що американські лікарі самі широко використовують БАД і полівітаміни і настійно рекомендують їх своїм пацієнтам.Показано, що 75% лікарів-дерматологів особисто приймають харчові добавки і 66% з них рекомендую БАДи своїм пацієнтам, серед кардіологів ці цифри, відповідно, 57% і 72%; серед хірургів 73% і 91%.

Поліпшення якості харчування на основі науково-обгрунтованих принципів нутрицевтики дозволить Вам відчувати себе і виглядати чудово!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com