Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Легкі пологи: дихально-релаксаційний тренінг для вагітної

Дихально-релаксаційний тренінг для вагітної

Вагітність особливий період у житті кожної жінки, коли майбутні батьки і малюк готуються до зустрічі один з одним. Очікування народження малюка відповідальний етап для кожної сім’ї. Усі бажають, щоб пологи пройшли легко. Як полегшити цей процес і зосередитися на приємних емоціях майбутні матусі мають шанс навчитися на дихально-релаксаційному тренінгу. Детальніше про це розкаже лактаційний консультант медичного центру "Інтерсоно Медікавер груп"

Дослідження демонструють: жінки, які займались на курсах підготовки до пологів, де отримали знання, вміння і навички та правильне психологічне налаштування, відчувають значно менший дискомфорт, аніж ті, які їх не відвідували, каже лікар. Важливим є і метод психопрофілактики, адже, маючи тверду установку на легкість, упевненість та позитив, можна чудово впоратися із завданням, яке стоїть перед вами, дати нове життя.

У школі відповідального батьківства, яка функціонує у МЦ "Інтерсоно Медікавер груп", майбутні мамусі й татусі мають можливість не лише дізнатися про методи знеболення (серед них дихання, пози, розслаблення та масаж), а й опанувати їх на дихально-релаксаційних тренінгах. Такі тренінги веде пренатальний психолог, лактаційний консультант Галина Пасічник. На них мама може бути присутня сама або з тим, хто буде супроводжувати її при пологах (чоловік, мама, сестра, подруга). Той, хто супроводжує, обов’язково повинен володіти інформацією про те, що відбувається під час трьох періодів пологів і які є можливості допомоги майбутній матері.

Дихально-релаксаційний тренінг триває 2 години, упродовж яких у МЦ "Інтерсоно Медікавер груп" вивчаємо і відпрацьовуємо методи знеболення та релаксації. Серед них вибір зручної пози, масаж, техніки дихання, розслаблення з елементами аутотренінгу.

Дихальні вправи сприяють максимальній концентрації кисню в організмі, допомагають краще контролювати своє тіло, активно полегшують перейми. Необхідно навчитись розслаблятися. Розслаблення, або релаксація, це не просто відпочинок або стан спокою. Під час релаксації відбувається саморегуляція усіх важливих систем організму і відновлення його енергетичного потенціалу. Розслаблення відчувають не лише м’язи, а й внутрішні органи, нервова система, нормалізується тиск, дихання стає спокійним, зменшується частота пульсу і падає рівень гормонів стресу. Ці заспокійливі фізіологічні зміни відчуває і ваш малюк.

Дихально-релаксаційні тренінги нададуть вам відчуття впевненості та спокою. А це дозволить найкращим чином підготуватись до пологів і по-особливому відчути чарівну мить народження малюка.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com