Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Всі лелеки злітаються до МЦ "Інтерсоно"

Лелеки злітаються до МЦ "Інтерсоно"

Весна прийшла, лелеки прилітають в Інтерсоно. Цьогоріч зліт в Інтерсоно, саме тут збільшується шанс омріяного батьківства!

1 квітня 2017 р. о 10:00 год Медичний центр Інтерсоно відкриє двері для усіх бажаючих стати батьками. Ми хочемо ближче познайомити Вас з Медичним центром Інтерсоно, відкриваючи завісу таємничості та показати де ж починається нове життя. Вас очікує цікава екскурсія новою унікальною ембріологічною лабораторією та операційним блоком, знайомство з провідними фахівцями клініки та неформальне спілкування і з щасливими парами,що вже стали батьками. Ви зможете отримати інформацію про найновіші досягнення у лікуванні безплідності, отримати відповіді на всі питання, що Вас турбують, переконатись на власні очі та отримати свій подарунок.

Нашим дорогим гостям приготовані приємні сюрпризи та подарунки. Найціннішим стане програма запліднення IN VITRO: "Гарантована* вагітність", а також сертифікати-знижки на послуги та багато інших сюрпризів.

Приходьте до нас 1 квітня о 10:00 год та зробіть перший крок до омріяного материнства разом з Медичним центром Інтерсоно, що успішно реалізовує мрії пацієнтів уже понад 15 років!

Реєстрація обов'язково: https://goo.gl/hUUxO2 

Реєстрація відкрита до 30.03.2017р.

Адреса медичного центру "Інтерсоно": м. Львів, вул. Антоновича, 102 або Героїв УПА, 73.

Деталі за телефоном: +38 (032) 295 55 55 або (067) 370 84 24.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com