Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Лікарі б’ють на сполох: українці бездумно ковтають антибіотики!

Українці підсіли на антибіотики. Їх люди вживають безконтрольно. Через це непокояться вже і самі медики: їхній прийом, кажуть, дає не тільки позитивний результат. Антибіотики у великій кількості здатні вразити найважливіші органи: серце, мозок, шлунок. І зробити це безповоротно. Хоча насправді приймати їх треба далеко не завжди.

Якщо є якась бактеріальна пневмонія, то в даному випадку без антибіотику не обійтися. Або є вірусна інфекція, ось як взимку у нас буде, при цьому стані ніяких антибіотиків не показано», - розповідає ТСН лікар-терапевт Олександр Могила. А якщо вам і мають їх прописати, то вже рідко коли більше трьох найменувань на один курс.

Найвразливішим до впливу хімічних речовин є дитячий організм. «Хімічні препарати впливають на систему кровоносну, і на м'язи, і діти, які під час формування зубної емалі приймають антибіотики, після 30 вже повинні йти до протезиста», - розповіла дитячий ендокринолог Наталія Погадаєва. Крім того, саме у зловживанні антибіотиками лікарі вбачають причину проблем із зайвою вагою в дітей. Тим часом, навіть лікування найлегших застуд без прийому великої кількості пігулок сьогодні більшість людей вже не уявляють. Хоча "більше" - далеко не завжди означає "краще", а надто - коли йдеться про кількість хімії. Ті, хто перевіряв на собі, кажуть - часто дуже добре допомагають перевірені народні методи: чай, м'ята, малина, лимон, мед.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com