Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Лікування безпліддя: як потрапити до числа тих, хто завагітнів?

Лікування безпліддя: як потрапити до числа тих, хто завагітнів?

Такі слова як демографічна криза, небезпека вимирання білого населення, засилля контрацептивів та величезна кількість абортів нехай залишаться термінами для підрахунку державних та світових статистичних даних. Ми хочемо запропонувати Вам обговорити тему, пов’язану з бажанням мати дітей та з подоланням можливих труднощів на шляху до народження цих дітей. Адже буває, що відсутність дітей у сім’ї пов’язано не тільки з небажанням, але і з видимою, тільки на перший погляд, відсутністю можливості зачати, виносити та народити дитину. Почнемо з того, що в Україні до 15% подружніх пар страждають безпліддям різноманітної етіології.

Відповідно до визначення поняття безпліддя (або ненавмисна бездітність), за версією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ, 1986 рік), - це стан, коли при регулярному статевому життю без використання контрацептивів у пари дітородного віку не відмічається настання вагітності протягом року. Дітородним віком вважається період 15-44 років. У жінок у віці старше 35 років, термін очікування настання вагітності скорочується до шести місяців.

У жінок найбільш поширеною проблемою є гормональний розлад або порушення проходження маткових труб – близько 70-80% випадків. У чоловіків найбільш частим діагнозом є порушення у процесі утворення і дозрівання сперматозоїдів.

На сьогоднішній день рівень розвитку медицини дозволяє дати надію 80% пар, які зіткнулись з труднощами при зачатті, виношуванні та народженні дитини. Найновіші методи, препарати, інноваційне обладнання та досвід спеціалістів збільшують шанси для отримання позитивного результату.

Одним з найбільш ефективних методів лікування безпліддя є технологія штучного запліднення (допоміжні репродуктивні технології ДРТ) – методи екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

Для того, щоб скористатися шансом, зовсім не обов’язково їхати в інші країни. Клініки, які надають такі послуги на найвищому рівні, присутні в Україні. У Західному регіоні України визнаними експертами з питань лікування безпліддя є фахівці медичного центру «Інтерсоно». За 15 років успішної роботи клініки стала провідним медичним центром, у якому використовується найновіше високотехнологічне обладнання для лікування безпліддя та досягаються найкращі результати.

Спеціалістами «Інтерсоно» розроблена комплексна програма лікування безпліддя у жінок, завдяки якій настання вагітності відбувається у 80% випадків (дані, станом 2 ½ 2015 року). Інноваційне обладнання, яке використовується у ембріонному відділенні «Інтерсоно», дозволяє проводити унікальні на сьогодні процеси донації ооцитів (яйцеклітин) та ембріонів, а також запліднення in vitro на найвищому світовому рівні.

Також невід’ємною частиною роботи з клієнтами клініки є послуги медичних координаторів, які доступні 7 днів на тиждень, 24 години на добу, а також високопрофесійних психологів, які відповідальні за психологічний комфорт пацієнтів і максимізацію вірогідності настання вагітності.

Ми будемо раді розділити з Вами щастя народження дитини!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com