Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Македонська “Sistina” долучається до партнерів “Інтерсоно Медікавер груп”

Македонська “Sistina” долучається до партнерів “Інтерсоно"

Македонська “Sistina” долучається до партнерів “Інтерсоно Медікавер груп”

Дякуючи активній міжнародній позиції Медичного директора клініки “Інтерсоно Медікавер груп” - Уляні Дорофеєвій - все більше і більше медичних установ та лікувальних центрів в усьому світі дізнаються про “Інтерсоно” - наші можливості, переваги та досягення.

З 03 по 04 лютого 2016 року Медичний центр “Інтерсоно” відвідали представники македонського медичного центру “Sistina” доктор Бобан Яневські - провідний ембріолог та Аннетт Мітревська.

Головна ціль приїзду - обговорення майбутньої співпраці щодо спільної роботи клінік в напрямку донорських програм та сурогатного материнства.

Протягом екскурсіі медичним центром, гості мали змогу пересвідчитись у високих стандартах якості та обслуговування, які запроваджені  в “Інтерсоно Медікавер груп”, ознайомились з роботою ембріологічного відділення та командою Міжнародного департаменту.

Приємне враження на гостей клініки справила наявність електронного Каталогу донорів яйцеклітин, який на сьогоднішній день налічує понад 200 активних донорів, готових до участі у програмі. Менеджмент баз даних є абсолютно автоматизованим та здійснюється за допомогою інноваційноі CRM- платформи, яка розроблена та запатентована МЦ “Інтерсоно”.

Підсумовуючи свій візит, пан Бобан зазначив: "Я переконаний, що виробничі потужності “Інтерсоно” повністю покривають потребу нашої клініки в донорському матеріалі. Ми сподіваємся на багаторічну та плідну співпрацю з українським партнером".

Довідка.  “Sistina” є найбільшим медичним центром Македонії, який розташований у столиці країни та заснований у 2001 році. Загальна кількість працівників складає 800 осіб. На сьогоднішній день “Sistina” є частиною турецького медичного холдингу ACIBADEM Hospital Group.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com