Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Медичні координатори - адвокати клієнтів "Інтерсоно"!

Дорогі друзі, раді повідомити, що з 3 липня 2012 - Медичний центр "Інтерсоно" запускає нову послугу «медичний координатор» для вдосконалення послуг і сервісів клініки.

За кожним учасником програми "in vitro" медичного центру "Інтерсоно" закріплюється персональний медичний координатор, який буде дбати про клієнта, починаючи від першого візиту в клініку. Його робота полягають у супроводі пацієнтів на всіх етапах програми запліднення "in vitro". Причому ключовою перевагою даної послуги для клієнта є системна участь фахівців усіх підрозділів клініки в його обслуговуванні за рахунок консолідації інформації про пацієнта і координуванні всього лікувально-профілактичного процесу медичним координатором.

Медичні координатори - адвокати клієнтів медичного центру "Інтерсоно", адже одним з їх ключових завдань є представлення інтересів клієнтів клініки. Тобто, медичний координатор несе відповідальність за те, що фахівцями клініки буде зроблено все можливе для задоволення потреб клієнта. Крім того, в обов'язки медичного координатора входить інформування пацієнтів про наявність результатів аналізів та консультування щодо послуг клініки, програм лояльності, тощо.

Олена Мороз, Генеральний директор медичного центру "Інтерсоно":"Запроваджена нами послуга "медичний координатор" - це ще один крок у розвитку сервісу медичного центру "Інтерсоно". Упевнена, що наші клієнти оцінять оптимізацію їхнього часу та сил за рахунок появи єдиної контактної особи, яка покликана відстоювати їхні інтереси. Крім того, ми плануємо проактивну позицію координаторів, яка полягає у інформуванні клієнта про необхідні процедури на підставі історії хвороби та рекомендацій лікарів відповідних відділень медичного центру "Інтерсоно". Ми робимо все для удосконалення послуг клініки і відповідності позиціонування "Інтерсоно" - Абсолютна якість жіночого здоров’я!".

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com