Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Медичний центр «ІНТЕРСОНО» розпочав співпрацю з приватною медичною лабораторією "АСТРА-ДІА"

лабораторія  "АСТРА-ДІА"

Лабораторні аналізи і дослідження – надзвичайно важлива  частина діагностики та лікування жіночого здоров’я.

Від якості аналізів залежить поставлений пацієнтці діагноз та подальший курс лікування. Саме тому медичний центр «ІНТЕРСОНО» надзвичайно велику увагу приділяє співпраці  лише з найкращими  лабораторіями.

Для того, щоб надавати послуги найcучаснішої лабораторної діагностики якості світового рівня, Медичний центр «ІНТЕРСОНО» став  партнером приватної медичної лабораторії "АСТРА-ДІА". Компанія зарекомендувала себе як одна з  кращих в області лабораторних досліджень, що підтверджується численними вітчизняними і зарубіжними сертифікатами. Завдяки найсучаснішому лабораторному обладнанню, кваліфікованому персоналу, широкій мережі маніпуляційних кабінетів, пацієнти отримують якісні, достовірні аналізи в максимально короткі строки.

Відтепер кожна клієнтка Медичного центру «ІНТЕРСОНО», що проживає у Закарпатській області може відчути переваги якісної  діагностики європейського рівня і пройти лабораторне обстеження за місцем проживання. На основі висновків експертів медичної лабораторії "АСТРА-ДІА" лікарі медичного центру «ІНТЕРСОНО» проведуть точне діагностування і призначать найбільш ефективне лікування.

Партнерство з лабораторією такого рівня є великою перевагою на ринку медичних послуг в Україні. Завдяки плідній співпраці між компаніями значно покращиться рівень обслуговування наших пацієнток, що проживають у Закарпатській області.         

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com