Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Медичний центр «Інтерсоно» збільшує Ваші шанси завагітніти в 3 рази!

Медичний центр «Інтерсоно» надає своїм клієнтам максимальну гарантію успішного лікування безпліддя та поділяє ризики клієнтів у новій програмі «IN VITRO абсолют», згідно з якою клініка повертає всю суму учасникам програми у випадку відсутності настання вагітності після проходження програми. Фахівці клініки мають багаторічний досвід у застосуванні високонаукових технологій методу in vitro, що дозволяє Медичному центру «Інтерсоно» сміливо збільшувати шанси клієнтів на народження здорових дітей.

З 1 жовтня по 31 грудня 2012 року клініка пропонує клієнтам взяти участь у безпрецедентній програмі «IN VITRO абсолют», суть якої полягає в наданні 3-х циклів запліднення за 40000 грн.*

Програма «IN VITRO абсолют». Вагітність - як правило. Ціна - як виняток.

Взяти участь у програмі можуть лише ті пари, результати обстеження яких повністю відповідають усім медичним вимогам програми «IN VITRO абсолют»**.

Тому для того, щоб почати проходження процедур по програмі, потрібно:

  1. відвідати безкоштовну консультацію лікаря-репродуктолога у клініці з 1 жовтня по 31 грудня 2012 року,
  2. пройти первинний огляд на предмет відповідності медичним вимогам, що передбачені програмою,
  3. у випадку відповідності цим вимогам, внести передоплату у розмірі 40000 грн. до початку проходження курсу та укласти договір із клінікою терміном на 1 рік.

Для отримання більш детальної інформації про програму та методи запліднення in vitro дзвоніть на гарячу лінію Медичного центру «Інтерсоно» (032) 295-55-55.

*Медикаментозний пакет не включений у вартість програми «IN VITRO абсолют» та оплачується окремо.

**За умов невідповідності медичним вимогам програми «IN VITRO абсолют», пара не може проходити курс лікування по програмі за 40000 грн.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com