Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Міфи про гормональну контрацепцію

Міфи про гормональну контрацепцію

Можливо, жінки не замислюються всерйоз над тим, чому приймають рішення використовувати чи ні гормональні контрацептиви. Але в суспільстві існують невірні уявлення про цей вид запобігання небажаної вагітності, які можуть серйозно нашкодити здоров'ю. Пропонуємо розглянути деякі з них, що найбільш притаманні жінкам в різному віці.

Від гормонів з'являються прищі

Прищі можуть з'явитися від порушення балансу власних гормонів. А ось гормональні контрацептиви останнього покоління часто призначають дівчатам для відновлення балансу гормонів та лікування вугрового сипу.

Необхідна довга перерва після прийому гормональних препаратів, щоб завагітніти

Гормональний контрацептив діє строго обмежений час, вказаний в анотації. Відразу після припинення прийому препарату вірогідність настання вагітності різко зростає.

Приймаючи гормональні контрацептиви, необхідно періодично робити перерви

Безперервність курсу застосування гормонального препарату у жодному разі не призведе до ускладнень. При правильному призначенні препарату, яке робить лікар, гормональний контрацептив можна застосовувати без перерв протягом довгих років.

Гормони небезпечні для здоров'я жінки

Погодьтеся, якщо мільйони жінок зробили свій вибір на користь гормональних контрацептивів, і цьому вибору не зраджують довгі роки, то, можливо, проблеми і немає.

Основна причина проблем зі здоров'ям під час прийому контрацептиву пов'язана в основному з невірним вибором самого препарату. Тому вкрай важливо, щоб призначенням препарату займався лікар, який на підставі дослідження обере контрацептив, що найбільш відповідає особливостям Вашого організму. Фахівці Медичного центру «Інтерсоно» володіють багатим досвідом у застосуванні гормональних контрацептивів нового покоління і проконсультують Вас на предмет вибору препарату, який підходить саме Вам.

Якщо я п'ю гормональні таблетки - презерватив не обов'язковий

Презерватив захищає Вас не лише від небажаної вагітності, але й від інфекцій, що передаються статевим шляхом. А гормональні препарати –виключно від небажаної вагітності. Тому не відмовляйтесь від сексу з тим, хто Вам сподобався, але й презервативом також нехтувати не варто.

Моя подруга задоволена цими таблетками, спробую і я саме їх

З того, що подруга задоволена ефектом гормональних контрацептивів, Вам треба почерпнути одне - гормональні контрацептиви є надійним засобом захисту від небажаної вагітності. Після цього висновку необхідно звернутися до лікаря за консультацією. На даний момент розроблено безліч гормональних препаратів, які відрізняються за складом, механізмом дії, показаннями, протипоказаннями і т. д. На підставі проведеного обстеження лікар зробить призначення того препарату, який найбільше підходить саме Вам.

Дівчатам молодше 20 років шкодять гормональні препарати

Правильно призначені гормональні контрацептиви підходять жінкам у будь-якому віці. Більше того, часто гормональні контрацептиви застосовуються навіть при лікуванні деяких захворювань у дівчат 16-20 років.

Гормони можуть негативно вплинути на хід вагітності, яка настала після застосування контрацептиву

Гормональні контрацептиви не мають ні позитивної, ні негативної дії ні на вагітність, ні на дитину, ні на пологи. Гормони не накопичуються в організмі жінки і припиняють свою дію відразу після припинення прийому препарату.

Гормональними таблетками не повинні користуватися матері, що годують

Існує багато різновидів гормональних контрацептивів. Відповідно деякі з них дійсно протипоказані для мам, що годують. Але існує окрема категорія препаратів - міні-пілі, які містять лише 1 гормон у дуже незначній кількості. Їх-то і призначають тим, хто годує груддю, без шкоди для здоров'я жінки та дитини.

Від гормонів повніють

Під час початку розробок гормональних контрацептивів кількість гормонів у препараті була суттєвою у порівнянні з препаратами нового покоління. На вагу тіла впливає «гестаген», який міститься в сучасних препаратах у мізерно малій кількості. На даний момент відсоток жінок, у яких змінюється вага тіла знаходиться в межах 5%. Більше того, під збільшенням ваги мається на увазі 1-2 кг.

Занадто багато мороки з цим графіком прийому гормонів, за необхідності краще випити екстрений контрацептив постинор

Можливо постинор рятує від небажаної вагітності, але чи готові Ви розплатитися порушенням гормонального фону аж до безпліддя?

Від гормонів починає сильніше рости небажане волосся

Гормональні препарати нового покоління навпаки перешкоджають росту волосся на тілі.

Гормони негативно впливають на менструальний цикл

Як правило, призначаючи гормональний препарат, лікар враховує і збереження/ налагодження балансу гормонів. Тому при прийомі правильно призначеного гормонального контрацептиву у жінок налагоджується менструальний цикл, кількість виділень і болючість зменшується.

Гормональні контрацептиви сприяють розвитку онко-захворювань

У ході дослідження взаємозалежності застосування гормональних контрацептивів новітнього покоління і розвитку раку яєчників, вчені виявили зниження захворюваності до 60% і відсутність взаємозалежності з частотою захворювання на рак молочної залози.

Це лише перелік неправильних уявлень про гормональні препарати, які зустрічаються найчастіше. На практиці існує значно більше помилкових уявлень про цей вид контрацепції. Записуйтеся на консультацію до гінеколога Медичного центру «Інтерсоно» за телефоном 032 295-55-55 та отримуйте достовірну інформацію від професіоналів.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com