Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

"Мікросвіт" - виставка фоторобіт Михайла Гладченка

Друзі,

Запрошуємо Вас насолодитися фотороботами талановитого львівського фотохудожника Михайла Гладченка, які будуть представлені в рамках виставки «Мікросвіт» у приміщенні медичного центру «Інтерсоно» з 1 липня по 1 вересня 2012 року.

Під час виставки у Вас з’явиться можливість побачити 30 фоторобіт Михайла, виконаних у жанрі макрозйомки, в одному з найскладніших, але дуже цікавих жанрів фотографії, які здатні у повній мірі відобразити багатогранність природи.

Головними героями макрофотографії, як правило, стають найменші представники флори та фауни, яких ми часом навіть не помічаємо. Створюючи макрознімок, фотограф об’єднується з тими об’єктами, які знімає, створюючи справжній витвір фотомистецтва.

Макрозйомка показує мікро-об’єкти на фоні мікро-ландшафтів. Однак, ані об’єкт, ані фон, ані світло не можуть бути самодостатніми. Тільки разом вони можуть створювати гармонійний закінчений образ, як крапля роси у променях ранішнього сонця на листку осоки. Так, занурення у мікро-світ фотографій допоможе Вам гармонізувати емоційний стан, обов’язково надихне на нове сприйняття нашого дивовижного світу, і на те, щоб помічати красу та мальовничість навіть у незначних, на перший погляд, дрібницях, таких як комахи на квітах у променях сонця, що заходить, павук у павутинні у краплях роси, сніжинки на віях, краплі дощу у вільному падінні і т.д.

Задоволення Вам та оновлення!

Фотографії Михайла Гладченко можна побачити, відвідавши його сайт: www.maniac.com.ua

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com