Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Міжнародний симпозіум з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики»: внесок “Інтерсоно”

5-7 квітня 2012 року в Києві було проведено Міжнародний симпозіум з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики» під егідою Української асоціації репродуктивної медицини. Учасниками заходу стали більше ніж 300 осіб, в тому числі і закордонні делегати, представники Російської Федерації, Казахстану, Республіки Білорусь, Франції, Італії, США, Іспанії та Фінляндії.

Експерти та провідні лікарі різних країн підняли актуальні питання репродуктивної медицини, важливі юридичні тонкощі захисту прав медичних центрів, клінік репродуктивної медицини та самих пацієнтів. Розглянули організаційні аспекти та перспективи розвитку репродуктивної медицини на спільному засіданні Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Російської асоціації репродукції людини (РАРЛ) та Казахської асоціації репродуктивної медицини (КАРМ).

Суттєвий внесок до роботи симпозіуму зробила медичний центр "Інтерсоно”, котра повсякчас бере учать у всіх прогресивних заходах галузі. Провідні фахівці клініки - Олена Сергіївна Мороз та Любов Олегівна Михайлишин, презентували результати своїх досліджень.

Любов Олегівна Михайлишин – лікар-гінеколог, репродуктолог, зачитала доклад, у якому розглядався вплив системи гемостазу на перебіг вагітності. Згідно канонів доказової медицини, Любов Олегівна ознайомила учасників з результатами дослідження, котре проводилося за участю клініки "Інтерсоно” та запропонувала проводити додаткову генетичну діагностику в умовах запліднення in vitro — що змогло б допомогти багатьом жінкам, які прагнуть стати мамами, успішно виносити та народити здорову дитину.

«Доповідь, представлена нашою клінікою, має величезне практичне значення, оскільки наші спільні дослідження з Інститутом спадкової патології щодо спадкових тромбофілій дозволили вирішити проблему при повторних негативних спробах запліднення in vitro і досягти народження здорових дітей, а головне – забезпечити успішний і безризиковий перебіг вагітності», - прокоментувала директор медичного центру «Інтерсоно» Олена Сергіївна Мороз. «Міжнародний симпозіум з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики» - якісне інформаційне джерело та платформа для обміну досвідом всіх фахівців, залучених до вирішення проблеми безпліддя. Всесвітньо відомі іноземні доповідачі Рене Фрідман, Карло Альвігі та Сант’яго Мунне представили власні доробки щодо вдосконалення та індивідуалізації протоколів гонадотропної стимуляції, селекції найкращих ембріонів. Для нас це дуже важливо, адже «Інтерсоно» працює за принципом «розумна стимуляція – невелика кількість яйцеклітин – 1-2 найкращі ембріони для переносу в порожнину матки – народження однієї здорової дитини». Наші високі стандарти виправдовують очікування: все більше пацієнток нашого медичного центру пізнають радості материнства», - підкреслила Олена Мороз.

Київський симпозіум – довгоочікувана подія для фахівців репродуктивної медицини, адже вона об'єднує колег з багатьох країн світу не лише для обміну дорогоцінним досвідом, а й задля розробки стратегії розвитку галузі медицини, від якої – потрібно віддати належне – залежить майбутнє людства. Не можна нехтувати також значущістю неформального спілкування з колегами, адже саме у форматі живого діалогу народжуються великі ідеї!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com