Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Молочні залози вимагають уваги!

Дуже часто жінки настільки звикають до певного дискомфорту в молочних залозах при наближенні менструації, що іноді не звертають увагу на більш серйозні зміни в структурі грудей. Що ж тут такого, скажете Ви, адже мастопатія зустрічається у 80% жінок і не несе ніякої загрози. Безумовно, мастопатія як хвороба відома більше 100 років й до цього часу є найбільш розповсюдженим захворюванням молочних залоз. Однак, справа в тому, що на фоні цього захворювання можуть розвиватись такі доброякісні пухлини грудей як фіброаденома та внутрішньопротоковий папілломатоз, внаслідок чого в 3-5 разів збільшується ризик розвитку раку молочних залоз.

Які ж причини розвитку мастопатії?

У першу чергу, варто сказати, що молочні залози – це гормонозалежні органи, які є частиною ендокринної системи людини, тому стан залізистої тканини змінюється в залежності від фази менструального циклу. Ось чому основними чинниками розвитку мастопатії у жінок будь-якого віку є зміни гормонального фону, незалежно від того чи це дівчина в період статевого формування, чи жінка в період менопаузи. А одним із найбільш сильних провокаторів розвитку мастопатії є аборт, оскільки ця маніпуляція є дуже грубим вторгненням у гормональну перебудову організму, який вже налаштувався на вагітність.

Крім того, мастопатія часто розвивається на фоні запальних процесів дітородних органів, оскільки молочні залози тісно пов’язані із сечостатевою системою.

Адже не рідко, не вважаючи мастопатію небезпечним захворюванням, намагаються полегшити собі підвищену чутливість грудей у передменструальний період, і займаються самолікуванням, у результаті чого на короткий період зникають лише зовнішні прояви захворювання. Погодьтесь, часто жінка також не йде до лікаря при вимкненні симптомів того чи іншого захворювання тому, що боїться почути невтішний діагноз. Тому діє таке правило: якщо діагноз не поставлено, значить здорова. Закликаємо Вас до усвідомленості, адже чим раніше буде поставлено діагноз, тим легше та ефективніше буде лікування захворювання.

Визначення причин мастопатії, стадії її розвитку та, можливо, переходу в іншу форму, є найважливішим чинником успіху в процесі лікування захворювання. Зробити комплексне дослідження молочних залоз може лише фахівець-мамолог. Як правило, рекомендується, щоб кожна жінка у віці від 35 років робила мамографію 1 раз на рік, щоб зареєструвати нормальну структуру грудей. Жінкам до 35 років УЗД молочних залоз рекомендується робити по мірі виникнення симптомів.

У Медичному центрі «Інтерсоно» прийом пацієнтів веде висококваліфікований рентгенолог-мамолог, який проводить обстеження молочних залоз за допомогою нового мамографа в межах скрінінгових досліджень та при визначення підозрілої симптоматики.

Записатись на прийом до мамолога Медичного центру «Інтерсоно» можна за телефоном +38(032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com