Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Мороз Олена Сергіївна

olena moroz 1

Генеральний директор

«Озираючись на шлях, пройдений від «Ультразвукового кабінету ТМ» до сучасної медичної установи  «Інтерсоно Medicover Group»,  з гордістю стверджую – що працюю з сильною командою однодумців, що вірять у результат та щиро люблять свою роботу»

Олена Мороз продовжила справу своїх батьків і, починаючи з 2006 року, очолила медичний центр «Інтерсоно».

2001 році – закінчила факультет міжнародних економічних відносин Львівської комерційної академії, з відзнакою (1996-2001).

2012 рік –закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту» (МІМ-Київ ), здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування». Пройшла практику в таких компаніях як Google, Yahoo, Stanford University, aCarnegie Mellon University (США). Під час навчання в МІМ, працювала над кількома проектами, зокрема над проектом «Стратегічний розвиток підприємства на зовнішньому ринку» на прикладі сімейного бізнесу – медичного центру «Інтерсоно».

2015 року – зарахована на програму «AdvancedManagementStudies» в Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту» ( МІМ-Київ ).

Травень 2012 – зарахована на заочну форму навчання на факультет «Правознавство» в Інститут післядипломної освіти Львівського національного університету імені І.Франко. Закінчення навчання очікується в лютому 2016 року.

Визначні досягнення:

2004 рік - підготувала медичний центр «Інтерсоно» до успішного проходження сертифікації на предмет відповідності стандартам ДСТУ ISO 9001-2001, в результаті чого у 2009 році клініка стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Того ж року Олена Мороз отримала орден «Зірка економіки України ІІІ ступеня» за професійне управління підприємством-лідером України та Подяку голови Львівської обласної державної адміністрації «За багаторічну сумлінну працю в галузі медицини, професіоналізм, відданість справі». У 2010 році клініка пройшла міжнародну сертифікацію, а у 2012 році Олена Мороз отримала нагороду «Хрест Пошани України» за професійне управління підприємством-лідером економіки України в межах Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» та диплом «Керівник року України».

У 2013 році підготувала медичний центр «Інтерсоно» до входу в міжнародну мережу клінік «Медікавер Груп» (більш ніж 100 клінік, у 60 країнах світу)

Професійне членство:

Член президії УАРМ (Українська асоціація репродуктивної медицини),  член ESHRE (Європейська асоціація репродуктології та ембріології людини).

Наукові публікації:

Михайлишин Л.О., Мороз О.С., Заставна Д.В., Чорна Л.Б., Макух Г.В. «Роль спадкових тромбофілій при повторних негативних спробах запліднення invitro»,  доповідь на Міжнародному симпозіумі з питань репродуктивної медицини «Від науки до практики», 2012.

Мороз О.С. Дамо собі раду. Сателітна схема лікування безпліддя. Журнал «З турботою про жінку», №6(18), серпень-вересень, 2010.

Мороз О.С., Нагорний В.О., Фединяк А.В. Перспектива використання новітніх технологій спостереження за розвитком ембріонів. Здоровье женщины, №5, 2010.

Мороз О., Качмар В. Інноваційні технології ведення електронної медичної карти пацієнта. Маркетинг та програмне забезпечення клінік IVF. Здоровье женщины, №3(39), 2009.

О.С. Мороз, В.Ф. Рудницький. Важливість впровадження сучасної системи управління якістю послуг у медичній практиці. Всеукраїнський інформаційний часопис «Аптека Галицька», №17(156), лютий, 2005.

Олену Мороз, генерального директора МЦ «Інтерсоно Medicover Group» називають чарівною жінкою з влучним почуттям гумору та вважають її не лише мудрим керівником, а й душею товариства.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

call-back

Вам передзвонити?
Залиште свій телефон.

captcha
Перезавантажити

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com