Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Найчастіші запитання пацієнтів, які планують стати донорами сперми

Найчастіші запитання пацієнтів - донорів сперми
Доброго дня! Для участі у програмі, які документи потрібно мати про дитину? Свідоцтво про народження? Ще щось? І чи можливо давати копії документів? Тому що дитина з мамою наразі закордоном.

Клініка Інтерсоно, що знаходиться у м. Львів, вже 15 років знаходитьтся в лідерах серед клінік в репродуктивній медицині на теренах України. Ми одні з перших, хто почав програму донації в нашій країні. За увесь цей час ми допомогли 2800 дітям з'явитися на світ і все це за сприянням наших спермодонорів.

Якщо ви маєте бажання стати донором сперми, то вам потрібно:

  • записатися на прийом до нашого координатора - 067 373 75 54 (Наталя);
  • утримуватися 3 дні перед візитом до клініки від куріння, алкоголю, сексу та мастурбації (обов'язково!!!);
  • приїхати до клініки Інтерсоно (м. Львів вул. Антоновича, 102) в попередньо домовлений час;
  • мати при собі паспорт, індитифікаційний номер, свідоцтво про народження ваших дітей, флюрографію, довідку від психолога або ж нарколога та ваше дитяче фото до 12 років. (обов'язково!!!)

При першій зустрічі з Вами потрібно буде: здати аналізи на спермограму, мазок на флору, повний аналіз крові (за рахунок Інтерсоно, яке залишає за собою право не розголошувати результатів аналізів) та підписати договір, який зобов'язуватиме Вас при закінчені обстеження та отримані позитивних результатів, пройти повний цикл донації.

Наша друга зустріч відбудеться за два тижні після здачі аналізів. Якщо Ваші медичні показники будуть відповідними для донування, Ви отримаєте заключення в Уролога і почнете цикл донації, який налічує 10 спермодоз за цикл по одній дозі в тиждень.

Час, який Ви витрачатимете на донацію матеріалу будуть повернені у вигляді винагороди в розмірі 500 грн та транспортні витрати при наявності білетів, якщо Ви є не місцевим.

Наданий час програма донації в Україні є анонімною.

Дізнатися про усі деталі та отримати відповіді на запитання за телефоном: (067)373 75 54 (Наталя).

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com