Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Шанс народження двійні та трійні в циклах IVF

Народження двійні та трійні в циклах IVF

Більшість жінок за одну вагітність виношують одного малюка. Але є й такі, які за 9 місяців «виконують» подвійну або навіть потрійну норму. За статистикою це трапляється з частотою 1 на 500 випадків. Яка ж ситуація з IVF циклами і чи збільшується при цьому шанс на народження двійні чи трійні? Відповідь на це питання однозначно є ствердною, але все залежить…

Справа в тому, що в процесі лікування жінка приймає препарати, які стимулюють дозрівання відразу декількох яйцеклітин. Це необхідно для отримання декількох ембріонів. При переносі ембріонів у порожнину матки лікар може запропонувати Вам перенести 1, 2 чи навіть 3 ембріони.

Якщо Вам переносять один ембріон, то шанс мати двійню чи трійню практично дорівнює нулю. Проте, немає жодної гарантії, що саме цей Ваш ембріон успішно імплантується в слизову оболонку матки. Перенесення більшої кількості ембріонів - 2 чи 3 збільшують шанси імплантації. Зокрема, якщо перенести жінці 3 ембріони, то ймовірність народити двійню становить близько 20%, трійню – близько 3%. З іншого боку, немає жодної гарантії, що не імплантуються вони всі, і ми не отримаємо багатоплідну вагітність. Частіше більшу кількість ембріонів переносять у випадках повторних невдалих спроб, віку жінки більше 35 років, зауважень до розвитку ембріонів. Вік, фізичне здоров'я та життєздатність ембріона відіграють велику роль в успіху IVF циклів.

Взагалі, в усьому світі тенденція переносити меншу кількість ембріонів. Багатоплідна вагітність розглядається, як ускладнення IVF циклів, оскільки тягне за собою багато ризиків для матері та дитини. Жіночому організму важко виносити одночасно більше однієї дитини. Такі вагітні мають більший ризик розвитку прееклампсії, плацентарних проблем і діабету. Крім того, кілька дітей часто народжуються недоношеними і мають високий ризик ускладнень, пов'язаних з передчасними пологами. У таких дітей на 50% частіше проявляється респіраторний дистрес-синдром.

Якщо Ви зацікавлені в лікуванні методом IVF та стурбовані ймовірністю народження двійні, зверніть особливу увагу на показники ефективності IVF циклів та статистику тих клінік, які Ви розглядаєте.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com