Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Наші діти – найкраща винагорода та найкращий результат: більш ніж 2500 дітей, народжених з допомогою «Інтерсоно»!

28 квітня 2012 року – інноваційному медичному центру «Інтерсоно» (Львів), який спеціалізується на здоров’ї жінки, виповнилося 11 років.

За роки успішної роботи «Інтерсоно» став провідним медичним центром у західному регіоні України, найкращі спеціалісти на найновішому високотехнологічному обладнанні рятують від безпліддя та дарують справжнє жіноче щастя – жіноче здоров’я та радість материнства. Сьогодні медичний центр «Інтерсоно» займає площу більш ніж 4000 кв. м., з сучасною ембріологічною лабораторією, мамографом, власним педіатричним відділенням та високопрофесійною жіночою консультацією, в яких працюють більш ніж 120 співробітників (медичний персонал), де тільки протягом 2011 року успішно пройшли лікування та покращили своє здоров’я більш ніж 4600 пацієнтів.

Інноваційне обладнання, яке використовується в ембріологічному відділенні «Інтерсоно», дозволяє забезпечувати унікальні на сьогодні процеси донації ооцитів (яйцеклітин), а також запліднення in vitro за найвищими світовими стандартами. А ефективний підхід персональних медичних координаторів, з високим рівнем сервісо- та клієнтоорієнтації, роблять візит до лікаря більш комфортним та зручним. Також невід’ємною частиною роботи з клієнтами клініки є послуги висококваліфікованих психологів, які забезпечують психологічний комфорт та підтримку пацієнтів на шляху до настання довгоочікуваної вагітності.

Спеціалістами клініки розроблена комплексна програма лікування безпліддя, завдяки якій настання вагітності відбувається в 80% випадків (дані станом на 2 ½ 2011 року). За відсутності фізіологічної здатності жінки до дітонародження, необхідної для настання вагітності, «Інтерсоно» пропонує своїм клієнтам програму сурогатного материнства як альтернативу.

Сегедій Лідія Ігорівна (акушер-гінеколог, спеціаліст ультразвукової діагностики, репродуктолог), Мороз Олена Сергіївна (директор клініки), Михайлишин Любов Олегівна (медичний директор, акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст ультразвукової діагностики), Кожема Ірина Ярославівна (акушер-гінеколог, спеціаліст ультразвукової діагностики, репродуктолог) Гуняк Лілія Дмитрівна (акушер-гінеколог, спеціаліст ультразвукової діагностики, завідуюча відділенням жіночої консультації)

Крім того, у медичному центрі «Інтерсоно» надається повний спектр послуг гінекології та педіатрії. Пріоритетними задачами клініки, окрім лікування, є своєчасне виявлення та запобігання порушенням у роботі жіночої статевої системи. Адже регулярно відвідуючи планові огляди гінеколога, які супроводжуються необхідними аналізами, різноманітними видами мазків, калькоскопією, бімануальним та ультразвуковим дослідженнями, мамографією, консультаціями вузькопрофільних спеціалістів, можливо виявити на ранніх стадіях та запобігти патології у випадку її існування та призначити найбільш ефективний курс лікування. Однією з функцій спеціалістів «Інтерсоно» є також освітня – пояснити та показати важливість турботи про своє здоров’я, запобігаючи виникненню захворювань.

Олена Мороз, генеральний директор «Інтерсоно»: «Медичний центр «Інтерсоно» формує фундамент здоров’я та щастя жінки: від планування вагітності до материнства та догляду за дитиною. Провідні спеціалісти в області гінекології, репродуктивної медицини та педіатрії забезпечують повний спектр послуг для майбутніх мам. Це і сучасні дослідження, і діагностичні процедури за допомогою найновішого обладнання, і можливість допоміжних репродуктивних технологій. Індивідуальний супровід – вичерпуючі консультації та докладне інформування кожного пацієнта про стан його здоров’я – роблять лікування найбільш ефективним та комфортним».

Високий рівень та професіоналізм менеджменту клініки підтверджений сертифікатом ISO 9001:2008, а також міжнародною організацією DQS (сертифікат №474949 QM08 від 11.02.2010), яка входить до міжнародного сертифікаційного об’єднання IQNet (The International Certification Network).

За роки успішної діяльності, медичний центр «Інтерсоно» був удостоєний рядом нагород, серед яких такі як нагорода – статус «Підприємствороку 2011» з відповідним Сертифікатом міжнародного зразку – За досягнення переваги перед конкурентами і 2-м місцем серед 350000 підприємств України (за даними державної статистики та українського оргкомітету Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих»). Також орденом «Хрест Пошани» та сертифікатом «Керівник року України 2011» була нагороджена Олена Мороз за професійне управління передовим підприємством. Крім того, сертифікатами «Професійна Слава України» були відзначені Михайлишин Л. О. – завідуюча лікувально-діагностичним відділенням, Фединяк А.В. – завідуюча ембріологічним відділенням та Свірчук М.О. – головна медсестра.

 

Олена Мороз, генеральний директор «Інтерсоно»: «З моменту заснування клініки ми успішно запровадили європейські стандарти якості та широкий спектр послуг у сфері репродуктивної медицини. Тому найголовнішим нашим досягненням ми вважаємо кількість дітей, народжених з допомогою нашої клініки. 2500 дітей – результат, яким ми пишаємося! Адже його можна зіставити з показниками провідних західноєвропейських клінік.

Ми продовжуємо динамічно розвиватися, і уже в 2012 році плануємо відкриття лапароскопічної операційної на базі медичного центру «Інтерсоно». Переваги лапароскопічних операцій полягають у тому, що вони дозволяють щадним способом, без порожнинних розрізів, точно та ефективно виконувати необхідні маніпуляції для лікування різноманітних патологій, які обумовлюють безпліддя, ендометріоз, кісти яєчників та видаляти міоматозні вузлики з матки. Особливо високу ефективність має лапароскопія при лікуванні різноманітних форм безпліддя (спайки, ендометріоз, непрохідність маткових труб), що дозволить нам зробити щасливими ще більше жінок на шляху до щастя стати мамою».

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com