Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Не святі горшки ліплять

   Ось і сталося те, про що ми так довго мріяли: ми випустили перший номер нашого корпоративного журналу «Твій Medicover». Журнал, який ви читатимете, створений із любов’ю до жінок. З нашого погляду, жінка об’єднує в собі яскраву особистість (саме про це стаття про нашого провідного репродуктолога на ст. 21-23). Наша жінка активно піклується про своє здоров’я. А здоров’я ми розглядаємо як фізичне: обов’язково почитайте статтю про наших нових лікарів та метод сучасной лапароскопії на ст. 8-9 та 25-27. Психічне здоров’я, а це ексклюзивна стаття про жіночу сексуальність на ст. 76-77 та здоров’я соціальне – погляд нашого психолога чи ставити штамп в паспорті на ст. 72-73. Ми не забули про сім’ю нашої улюбленої жінки та присвятили їй окремий розділ на ст. 52. Багато цікавих порад щодо стилю, моди, краси, ну і звичайно ж, гороскоп на наступний рік, ви знайдете на наших сторінках.

   Але з самого початку ми розкриємо найголовнішу таємницю, якою відтепер можна поділитись зі всіма: Медичний центр «Інтерсоно» став частиною однієї з найбільших медичних мереж Європи – Medicover. Наш багатолітній досвід та професіоналізм визнаний міжнародними експертами, наші стандарти надання медичних послуг абсолютної якості схвалені головним офісом в Брюсселі, та саме тому ми розширяємось та розвиваємось, змінюємось саме для вас, наших улюблених пацієнток.

   Відтепер ми – Medicover Україна. У зв’язку із унікальністю події ми підготували подарунки для вас на ст. 43. Обов’язково погляньте, адже там є подарунки і для ваших близьких та тих, кого ви по-справжньому любите, так само як ми любимо та щодня піклуємось про вас!

Руслан Червак

Головний лікар Медичного центру «Інтерсоно» 

 

 

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com