Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Несподівані пастки відпустки

Будь-яка людина, відправляючись у відпустку на південь, чекає приємних відчуттів від відпочинку!
 Однак нерідко там трапляються ситуації, які виводять нас з ладу. Треба бути готовим вжити швидких заходів!

Пастка 1. Екзотична кухня

Набагато більш реальна небезпека в тропічних країнах - отруєння або зараження екзотичними паразитами. Щоб цього не сталося, слід вибирати тільки готелі з гарною репутацією і не нижче 4-х зірок. Там контроль за якістю їжі та води досить ретельний. І все ж у тропіках не варто захоплюватися приготованим на грилі м'ясом - в ньому звичайно і зберігаються найбільш небезпечні гельмінти.
Заходи профілактики
Якщо після вечері в готелі у вас засмутився шлунок, потрібно?
- День-другий посидіти на відвареної їжі, без гострого, солоного, копченого, на час відмовитися від фруктів і овочів, салатів з майонезом. Розлад може викликати й цілком доброякісна, але занадто незвична їжа, особливо вживання надміру.
- Візьміть із собою побільше активованого вугілля і антибіотик? Широкого спектру дії.

Пастка 2. Пірати південних морів

Тепле море, чистий пісок, яскраві пляжні парасольки ... Хіба тут будеш думати про щось неприємне? Хіба що згадаєш, що в морі водяться акули, хоча в зоні готелів вони зустрічаються рідко. До того ж більшість з них - невеликі та неагресивні, частіше ведуть нічний спосіб життя, а по ночах пляжі великих готелів зазвичай закриваються - щоб уникнути неприємних інцидентів. Набагато реальніше постраждати від інших мешканців моря.
Медузи і яскравозабарвлені рибки: їхня поверхня «оснащена» клітинами, виділяє пекучий секрет. Тому торкатися до них руками не слід.
Скати: ці риби переважно лежать під камінням, зарившись у пісок, і їх можна не помітити. Удар ската хвостом дуже хворобливий - на кінці його міститься отруйний шип. Взагалі-то це досить лінива і неагресивна по природі тварина, і якщо ви бачите, що вона залягла десь неподалік - у гроті чи під камінням, то, швидше за все, нападати не збирається. Головне - ската не налякати.
Крилатка: риба буквально оточена отруйними шипами-плавниками. Але якщо не переслідувати її, не намагатися до неї доторкнутися, крилатка сама досить ляклива - нападати не стане.
Бородавчатка: може викликати сильний опік. Риби цього сімейства люблять зариватися в пісок і взагалі ідеально маскуються, набуваючи вигляду обривків водоростей, поїденою морем деревини, каміння, зливаються з підводним ландшафтом. Тому бажано заходити у воду в спеціальних гумових тапочках і рукавичках, а під водою бути уважними.
Мурени: вони схожі на великих змій, що ковзають по дну або причаїлися в щілинах між камінням, але практично безпечні. Справа в тому, що в мурени крихітна паща і вкусити навіть за палець вона нікого не може - їй «по зубах» тільки складки шкіри. Зуби у неї дійсно отруйні і розташовані так, що загнуті гострими кінцями всередину. Така паща може завдати великої шкоди лише тому, хто сам засуне в неї палець, що, погодьтеся, малоймовірно. До того ж мурени теж полохливі.
Заходи профілактики
- Заходьте у воду в добре відомих безпечних місцях.
- Занурюйтеся в море тільки в масці, щоб відразу побачити небезпечних? Морських мешканців, якщо вони опиняться поруч.
- Не чіпайте руками підводних тварин, якими б гарними і беззахисними вони вам не здавалися.
- Запасіться антигістамінними препаратами - це допоможе зняти набряк і? Біль, якщо опіку або укусу все-таки не вдалося уникнути.

Пастка 3. Кондиціонери

  Без них не обходиться жоден комфортабельний готель у південних країнах. Приємно після иссушающего спеки полежати у прохолодній кімнаті, так і вночі немає проблем з духотою. Однак ваш організм, як правило, не звик до такої регуляції температури ззовні і продовжує власну терморегуляцію, що може стати причиною збоїв імунітету. Тому цілком вірогідні застуди в самий невідповідний час.
Заходи профілактики
Різниця між «внутрішньою» і «зовнішньої» температурами не повинна бути? Занадто велика. Так, якщо на вулиці 40 градусів, то прилад потрібно налаштувати на 32 градуси, і лише поступово, протягом години-півтори «спускати» до 25-26 градусів.
Не сидіть під кондиціонером з вологою шкірою.

Пастка 4. Хлоровані басейни

Ними також оснащені всі готелі, і багато хто любить відпочивати біля басейну не менш, ніж перебувати на пляжі біля моря. Проте ні один басейн не обходиться без хлору, яким дезінфікують воду. Перебування в такій воді небажано для жінок - вона змінює рівень pН слизової піхви, «вимиває» корисні бактерії, які швидко заміщаються умовно-патогенними, відкриваючи дорогу різним інфекціям. Доведено: до 70% жінок від 19 до 65 років страждають від вагінальних інфекцій, які вони підчепили в басейні.
Заходи профілактики
- По можливості намагайтеся не купатися в басейні, коли поруч море.
- Вийшовши з басейну, необхідно гарненько сполоснутися і ретельно витертися, як можна швидше знявши мокрий купальник.
- Візьміть із собою засіб швидкої допомоги - спеціальні вагінальні? Свічки. «Закладати» свічку достатньо один раз на добу, перед сном.
- Може виручити і старий, перевірений спосіб - спринцювання або? Гігієнічний туалет розчином питної соди в трохи теплій кип'яченій воді: 1 / 2 чайної ложки на склянку. Проводити спринцювання слід двічі на день - вранці і перед сном, аж до зникнення неприємних відчуттів.

Пастка 5. Мокрі купальники

 Приємно посидіти в тіні на каменях і помилуватися морським пейзажем. Тільки не варто це робити в мокрому купальнику.
У деяких жінок переохолодження укупі з незвичним фізичним навантаженням і новим кліматом може призвести до загострення або розвитку циститу.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com