Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Нова послуга Медичного центру «Інтерсоно» – НВА-тест – надає більше шансів для зачаття

Медичний центр Інтерсоно запровадив новітній тест НВА (Sperm - Hyaluronan Binding Assay) у практиці ембріології для підвищення ефективності методу запліднення ICSI (IntraCytoplasmic Sperm Injectio, буквально, введення сперматозоїда в цитоплазму).

В основі методу лежить використання гіалуронової кислоти, яка є природнім компонентом організму людини. Ця речовина діє як «сітка», що зв’язує лише найкращі сперматозоїди. НВА-тест спеціально розроблений для проведення аналізу якості, ступеня зрілості та структурної цілісності сперматозоїдів.

За результатами НВА-тесту при здійсненні запліднення методом ICSI у лікувальних циклах можна провести додаткову селекцію сперматозоїдів та відібрати лише зрілі, готові для запліднення клітини. Клінічні дослідження ефективності селекції сперматозоїдів за допомогою гіалуронової кислоти в циклах ІКСІ показали статистично достовірне збільшення частоти настання вагітності в групі пацієнтів із низьким індексом зрілості сперматозоїдів.

Впровадження НВА-тесту дозволить клієнтам Медичного центру «Інтерсоно» отримати більший відсоток запліднених ооцитів, кращу якість ембріонів та збільшить імовірність вагітності. Пари, які звертаються до спеціалістів «Інтерсоно», отримають більше шансів для зачаття, а, отже, народиться більше довгоочікуваних дітей у щасливих батьків.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com