Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Обережно! Ендометріоз

Жіноче здоров’я настільки ніжне, що потребує безперервної уваги та бережливого ставлення до нього. Часто доволі просте, на перший погляд, захворювання може змінити життя жінки, наприклад, позбавивши її можливості завагітніти. Так, одним із найбільш розповсюджених гінекологічних захворювань, яке не є небезпечним на ранніх стадіях його розвитку, є ендометріоз, при якому ендометрій, чи внутрішня оболонка матки, при менструації осідає на внутрішніх органах жінки.

Серед найбільш розповсюджених симптомів генетального (ендометрій на статевих органах) та екстрагенетального (ендометрій на інших органах) ендометріозу є наступні:

  • Значні менструальні виділення,
  • Болі перед місячними,
  • Маткові кровотечі до та після менструації,
  • Болі при випорожнені кишечнику, при сечовиділенні та під час статевого акту,
  • Психологічна неврівноваженість,
  • Часті головні болі та запаморочення,
  • Порушення менструального циклу,
  • Проблеми із зачаттям.

Однак симптоми ендометріозу часто непомітні на ранніх стадіях розвитку захворювання. Окрім того, не існує симптомів, що були б характерні виключно для ендометріозу. Як правило, сильні болі внизу живота та значне порушення менструального циклу зустрічається на пізніх стадіях ендометріозу, коли вже утворились спайки чи непрохідність маткових труб, що може стати причиною безпліддя.

Як такі, причини виникнення ендометріозу визначити важко. Але найбільш ймовірними є спадкова схильність, пригнічений стан імунітету та порушення гормонального фону.

Найчастіше це захворювання зустрічається у жінок дітородного віку, тому при виникненні зазначених симптомів варто звернутись до спеціаліста, який точно визначить наявність захворювання, його тип та стадію розвитку. Лише лікар зможе компетентно поставити діагноз та призначити курс лікування, який залежить від типу захворювання, рівня гормонів, наявності спайок та бажання завагітніти в майбутньому.

Висококваліфіковані фахівці Медичного центру «Інтерсоно» проконсультують Вас на предмет наявності ендометріозу та стадії його розвитку, а також призначать найбільш ефективне лікування для відновлення дітородної функції після лікування цього захворювання.

Записуйтесь на прийом до гінеколога Медичного центру «Інтерсоно» за телефоном 032 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com