Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Обмін досвідом Інтерсоно Медікавер груп та Invimed (Польща)

Обмін досвідом Інтерсоно Медікавер груп та Invimed

В рамках глобальної міжнародноі співпраці Медичного центру «Інтерсоно» з мережею клінік Invimed (Польща)з 02 по 04 лютого 2016 року відбулась робоча поіздка зав.ембріологічним відділенням Фединяк А.В. та керівника відділу міжнародних співпраць Дідіни Л.Л. до м. Варшави.

Основною метою зустрічі є обмін досвідом між партнерськими клініками, обговорення результатів 2015 року та затвердження плану співпраці на 2016 рік.

Мені дуже приймно, що наші клініки належать до Medicover Group - потужного медичного провайдера в Центральній та Східній Європі. Завдяки цьому ми маємо унікальну можливість відкрито обмінюватись досвідом роботи ембріологічних відділень обох клінік, що в свою чергу дозволяє значно підвищити ефективність як донорських, так і пацієнтських програм. На сьогоднішній день ми досягли показника 62% успішних вагітностей у 2015 році! Безперечно, це відмінний результат нашоі роботи!, - підсумувала Фединяк А.В.

Перебуваючи в клініці Invimed, наших колег гостинно зустрічали д-р Рікардо Фаундес - науковий директор мережі клінік Invimed, завідувач ембріологічним відділенням у Варшаві та Ельжбета Брітман - адміністративний директор.

Під час зустрічі доктор Рікардо ознайомив нас з новинками в роботі ембріологічного відділення, ми відвідали нову лабораторію для аналізу сперми та кріосховище. Також ми мали можливість детальніше опарцювати алгоритми та протоколи зберігання кріоматеріалу, ознайомитись з технічними можливостями та контролем процесів.

Я впевнена, що спільні зустрічі такого формату дозволяють нам поглиблювати та якісно покращувати співпрацю між нашими клініками саме в інтересах наших пацієнтів. Адже, наш успіх в числених вагітностях та народженні здорових гарних дітей.
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com