Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Обстеження судинної системи – нова послуга медичного центру «Інтерсоно»

Медичний центр «Інтерсоно» відкриває для Вас нову послугу з обстеження судинної системи за допомогою унікального методу – доплерографії. Обстеження судин корисно для кожної жінки, яка бажає зберегти красу своїх ніг, для людей, які мають схильність або які страждають варикозним розширенням вен, флебітами, тромбофлебітами, а особливо важливо для вагітних жінок, оскільки саме вони часто піддаються ризику варикозу нижніх кінцівок внаслідок внутрішніх змін та навантаження на ноги.

Доплерографія дозволяє виявити структуру кровоносних судин та швидкість кровоточу. Цей метод дозволяє лікарю-флебологу (флебологія – наука про кровоносну систему) з високою точністю поставити діагноз, визначити ступінь ризику виникнення захворювань судин та призначити вірне лікування.

Проводить обстеження і консультацію в медичному центрі «Інтерсоно» лікар Геннадій Єлисєєв, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії та променевої діагностики Львівського Національного Медичного Університету ім. Д. Галицького. До переліку послуг судинного хірурга входить обстеження судин дуги аорти, черевного відділу аорти, доплерографія судин кінцівок та нирок і консультування відносно отриманих результатів.

Важливо пам’ятати про те, що захворювання судин легше попередити, ніж вилікувати, тому ми із задоволенням допоможемо Вам своєчасно виявити наявність проблеми та проконсультуємо відносно подальших дій.

До 1 серпня 2012 року на послугу з обстеження судин діє спеціальна ціна! Подробиці дізнавайтеся, подзвонивши на гарячу лінію медичного центру «Інтерсоно» +38 (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com