Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Осінь, прохолода, цистит

Так уже трапилось, що із настанням перших прохолодних днів, все частіше проявляються запальні захворювання. У жінок серед запальних захворювань найбільш часто зустрічається цистит – запалення стінки сечового міхура. Це захворювання розповсюджене здебільшого серед жіночої частини людства через анатомічні особливості будови сечостатевої системи, які передбачають більш легке проникнення інфекції до сечового міхура.

Як би це не було дивно, переохолодження в цьому випадку лише дозволяє виявити інфекцію в сечовому міхурі. Але по етіології цистит буває бактеріальним, паразитарним, радіаційним та алергічним. Тому твердження про те, що «захворіла циститом – напевно застудилась», цілком хибне. Більше того, найбільш частими причинами інфекції є недотримання гігієни при статевому акті. У даному випадку має місце висхідний шлях інфікування сечового міхура – через уретру.

Після потрапляння інфекції, як правило, виникає гострий цистит, під час якого починається різко прискорене болісне сечовипускання. Частота сечовипускань може досягати до 100 разів на добу, але при цьому об’єм доволі невеликий. Сеча стає мутною, іноді із домішками крові. Але температура тіла при циститі може залишатися нормальною. За відсутності відповідного лікування, на фоні покращення самопочуття, цистит може перейти в хронічну форму, що може призвести до необхідності хірургічного втручання. Звичайно, хронічний цистит регулярно чергується приступами загострення, особливо восени та весною.

При лікуванні циститу головним є усунення причини захворювання. Перед призначенням лікування необхідно провести аналізи для визначення етіології захворювання. Крім того, необхідно враховувати дані щодо пов’язаних захворювань сечостатевої системи та гормонального фону, які можуть стати непрямою причиною виникнення циститу. Тому при настанні гострої фази захворювання обов’язково потрібно звернутись за консультацією до фахівця. Особливо важливо звернутись до гінеколога жінкам, які зіткнулись із захворюванням під час вагітності. Адже лікування повинно бути не лише ефективним, але й безпечним.

Врахувати всі чинники та зробити лікування найбільш ефективним вам допоможуть спеціалісти Медичного центру "Інтерсоно”. Записуйтесь на прийом за телефоном (032) 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com