Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Партнерські пологи: так чи ні?

Таке явище як «партнерські пологи» з’явилось в Україні відносно недавно. Загалом, до нас така тенденцій прийшла з Заходу, де психологія стосунків в парі базується на засадах спільної діяльності. На кшталт: «якщо ми здатні зачати дитину разом, то і народжувати її ми будемо також разом».

Що стосується України, то протягом багатьох років ставлення до таких моментів достеменно відрізнялось від західної логіки. Адже на просторах пост-радянських країн «сексу не було», то ж як могли за таких умов існувати «партнерські пологи»?! Звісно, що вони таки існували, але це було скоріше виключення, яке підтверджувало правило.

Вважалось, що такий аспект спільного сімейного життя може нанести важку психологічну травму чоловікові, а жінку виставити у найгіршому прояві. Звідси ж «ростуть ноги» в міфів про те, що в парах, які пройшли через пологи разом, виникає фактор «внутрішнього страждання» та складності з інтимним життям, оскільки чоловік став свідком того, що його дружина може бути «страшною, крикливою та негарною» і навіть без щоденного макіяжу!

Саме з цих, на сьогоднішній день смішних та недолугих міркувань, в тема партнерських пологів була відсутня  в більшості державних пологових будинках. Ті ж медичні заклади, які впроваджували в себе цей сервіс, ставали по праву новаторськими та сучасними. На сьогодні ситуація кардинально протилежна, оскільки партнерські пологи стали звичайною та поширеною практикою чи не в кожному пологовому будинку, незалежно від статусу, чи то приватному, чи державному. І ця практика, направду, переважно є вдалою!

Приглянемося ж уважніше до теми партнерських пологів, розглянувши як позитивні, так і негативні аспекти. Почнемо з позитиву:

  1. В той самий момент, коли новоспечений батько бере на руки свою новонароджену дитину, між ними виникає міцний психологічний взаємозв’язок тато-дитина. Експерти з людської психології вважають, що саме перший зв’язок є найміцнішим, і залишається з людиною протягом всього життя.
  2. Чоловік на власне очі має можливість спостерігати всю важкість пологового процесу. Як зазначають психологи, це відбивається в подальшому сімейному житті у вигляді більшої турботи та піклування про жінку.
  3. Підсилюються партнерські узи, адже пара переживає один з найважливіших моментів свого життя разом. Після цього побутові сварки та непорозуміння стають менш вагомими та відходять на другий план.

Щодо негативних моментів партнерських пологів:

  1. За умови, коли чоловік є занадто емоційним та вразливим, все ж таки не варто піддавати його проходженню пологового процесу, оскільки для нього він може стати справжнім та важким стресом.
  2. Спільні пологи не є запорукою успішного шлюбу. Це лише одна з можливих його граней, але не більше.
  3. Хоча такий ефект є скоріше рідкістю, але все ж таки можлива поява деякої відрази до сексу. Та все ж таки це більше стосується психологічно вразливих чоловіків.

І найважливіше: не варто наполягати на суспільних пологах, якщо Ваш чоловік не готовий до цього. Адже остаточне рішення повинне бути за Вашим партнером, та і ініціатива мала би бути також саме його!

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com