Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Перевезення кріоконсервованих ембріонів , ооцитів, сперми за напрямком Україна- Ізраїль

Курєрська служба Інтерсоно \ First Egg Bank courier service . рада повідомити вам що починаючи з травня 2018 нам вдалось налагодити співпрацю з брокерами і провідними логістичними компаніями в Ізраїлі та Україні.

А від так нам вдалося  зробити наш сервіс максимально зручним і матеріально вигідним для усіх пацієнтів матеріал яких знаходиться на зберіганні в клініках Ізраїля і який з певних причин необхідно транспортувати задля подальшого лікування в Україну. Чи навпаки якщо пацієнти бажають транспортувати їхній матеріал з любого міста України в чудову країну Ізраїль.

Ціна на транспортування складає 900 євро.

Нагадуємо що наш сервіс включає комлекс послуг які спрямовані на те щоб швидко , вчасно і головне безпечно доставити ваш матеріал з однієї клініки в іншу.

Ціна на транспортування ЕКО зразків в Ізраїль включає:

  • Консультація та підготовка необіхдних документів для транспортування , все що необхіно від пацієнта це пілписана згода на транспортування , та нотаріально завіерена довіреність на імя курьєра.
  • Підготовка усіх необіхдних дозволів для транспортування матеріалу з однієї країни в іншу.
  • Митне оформлення матеріалу
  • Необіхдне обладнання для транспортування ембріонів, ооцитів , сперми.
  • Фізичний супровід контейнера з біоматеріалом. Наш працівних контролює що контейнер з матеріалом не піддвався впливу зовнішніх чинників такі як УФ випромінювання та температура навколишнього середовища.

І найголовніше що саме транспортування від моменту коли матеріал був отриманий у клініці його попереднього зберігання і  до моменту його доставки в лабораторію клініки його подальшого зберігання, займає не більше 2 днів.

Також наша компанія наголошує на тому що ми не можемо отримувати та транспортувати матеріал який знаходиться на зберіганні в не лабораторних умовах,  поза медичними установами у фізичних осіб або транспортних компаній у яких з певних причин не вдалось виконати транспортування.

Ми не рекомендуємо звертатися до послуг компаній які не надають фізичний супровід вашого матеріалу,  діяльність яких не ведеться на базі жодної медичної установи та виконання вашого замовлення не передбачає підписаної вашої згоди на транспортування і тим паче жодної  нотаріально завіреної довіреності.

Довіряйте ваш скарб  лише професіоналам!

Замовити послугу

0800 305 911 (безкоштовні дзвінки на території України)

+38639396416

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com