Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

УКРАЇНА – ІЗРАЇЛЬ – УКРАЇНА: ПЕРЕВЕЗЕННЯ КРІОКОНСЕРВОВАНИХ ЕМБРІОНІВ, ООЦИТІВ, СПЕРМИ СТАЛО ДОСТУПНИМ

З травня 2018 року транспортувати людський репродуктивний матеріал з Ізраїлю до України та зворотньо стало зручно та матеріально вигідно. Кур’єрська служба Медичного центру «Інтерсоно MedicoverGroup» налагодила співпрацю з брокерами і провідними логістичними компаніями в цих двох країнах.

Щоби скористатися послугою, не обов’язково бути пацієнтом МЦ «Інтерсоно MedicoverGroup». Її можуть замовити усі, чий біологічний матеріал перебуває на зберіганні в клініках Ізраїлю і потребує транспортування в Україну для подальшого лікування. Чи навпаки – ембріони, ооцити чи сперма потребують транспортування з будь-якого медичного закладу України до Ізраїлю.

Вартість послуги 900 євро.

Нагадуємо що наш сервіс включає комлекс послуг які спрямовані на те щоб швидко , вчасно і головне безпечно доставити ваш матеріал з однієї клініки в іншу.

Послуга надається в комплексі та гарантує швидку, вчасну й, головне, безпечну доставку матеріалу з однієї клініки в іншу. Її вартість включає:

  • Консультацію та підготовку документів для транспортування. Усе, що потрібно пацієнтові – це підписати Згоду на транспортування та надати нотаріально завірене Доручення на ім’я кур’єра.
  • Підготовку необхідних дозволів для транспортування людського репродуктивного матеріалу з однієї країни в іншу.
  • Митне оформлення матеріалу.
  • Необхідне для транспортування обладнання.
  • Фізичний супровід контейнера з біоматеріалом. Наш працівник контролює, щоб контейнер із матеріалом не піддавався впливу таких зовнішніх чинників, як УФ-випромінювання та високі температури.

Транспортування відбувається у максимально короткі терміни. З моменту забору матеріалу з клініки попереднього зберігання до моменту його доставки в лабораторію клініки подальшого зберігання, минає не більше 2 днів.

УВАГА! Для транспортування не приймається матеріал, який зберігається поза медичними установами, у фізичних осіб або в інших транспортних компаніях, яким з певних причин не вдалось надати цю послугу.

Аби убезпечити Вас від шахраїв, рекомендуємо звертатися до послуг лише тих транспортних компаній, які надають фізичний супровід біоматеріалу, провадять свою діяльність на базі медичної установи та просять пацієнта підписати Згоду на транспортування та надати нотаріально завірене Доручення.

Довіряйте лише професіоналам!

Для замовлення послуги звертайтесь:

0800 305 911 (безкоштовні дзвінки на території України)

+38 (063) 939-64-16

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com