Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

«Під час реформування медицини важливий діалог з громадськістю», - заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов

«Для нас важливо чути від представників громадськості їхнє бачення процесів, які відбуваються у галузі охорони здоров'я, та своєї участі в реформі медицини», - наголосив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов під час круглого столу з представниками громадськості щодо реформування медичної галузі, який відбувся в Міністерстві охорони здоров'я України

У зустрічі взяли участь представники громадських організацій, що представляють інтереси як пацієнтів, так і лікарів. Серед них представники Всеукраїнського лікарського товариства, ВБО «Рада захисту прав та безпеки пацієнтів», Міжнародної діабетичної асоціації України, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», ВГО «Українська асоціація боротьби з інсультом» та інші.

«У процесі реформування медицини є два великих гравця: пацієнт та медичний працівник. Проведення змін у системі охорони здоров'я більше спрямовано на інтереси пацієнта, але без медичного працівника, без розуміння ним мети реформ, його позиції, щось змінити в медицині буде дуже важко, - зазначив Олександр Толстанов. - Тому ми б хотіли бачити громадські організації, які представляють інтереси пацієнтів і лікарів, своїми партнерами у проведенні реформуванні галузі».

Він наголосив, що, перш за все, увага при реформуванні приділяється змінам у первинній ланці, послугами якої користується переважна більшість пацієнтів «Реформуючи первинну ланку, ми маємо виховати лікаря, який допоможе пацієнту не хворіти. У цьому полягає суть реформи первинної медичної допомоги», - наголосив Олександр Толстанов. Заступник Міністра відповів на питання представників громадськості, більшість з яких стосувалися покращення надання медичної допомоги окремим категоріям хворих, зокрема хворих на діабет, ВІЛ/СНІД. Було зазначено, що такі зустрічі стануть регулярними.

 

Прес-служба МОЗ України
search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com