Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

0 800 305 911 безкоштовні дзвінки з телефонів усіх операторів України

intro3

Пам’ятка донору! Підготовка донора до забору сперми.

Підготовка донора до забору сперми.

Кожний здоровий мужчина, який має бажання за доброї волі допомогти неплідним парам, може взяти участь в програмі “Донація сперми” та здійснити чиюсь мрію стати батьками. Важливо вирішити, якому медичному закладу надати перевагу, щоб зняти питання, де можна здати сперму. Варто знати, що в медичному центрі Інтерсоно у Львові чи Ужгороді  гарантують безпечність процедури донації для чоловіка-донора. Також ми компенсуємо витрати на проїзд та безплатно проводимо медичне обстеження перед програмою донації.

Звісно, одного бажання мало, потрібно ще пройти медичне обстеження та процес підготовки перед донацією.

Основні поради донорам перед здачею сперми (еякуляту):

  • За 3-5 днів перед здачею еякуляту потрібно утриматися від еякуляції (статевий акт, сім’євиверження). Так часті статеві контакти можуть призвести до фізіологічного зменшення об'єму еякуляту та загальної кількості сперматозоїдів. Більш тривала відсутність статевого акту (більше місяця) може призвести до появи старих дегенеративних форм сперматозоїдів, які нездатні до запліднення.
  • Виключити куріння, прийом синтетичних препаратів (наркотики), енергетиків (алкоголь знижує рухливість сперматозоїдів, змінює їх форму та збільшує кількість загиблих статевих клітин.) і медикаменти (антибіотики мають значний вплив на спермограму, необхідно відмовитися від них не пізніше, ніж за 3 місяці до передбачуваної дати здачі).
  • Варто утриматися від здачі еякуляту при наявності простудних та гострих респіраторних вірусних захворювань, що протікають з підвищенням температури тіла. Інтоксикація при цих захворюваннях істотно знижує показники спермограми, які можуть бути інтерпретовані як патологічні. Для того, щоб знати, як поліпшити спермограму в цій ситуації необхідно її здавати не раніше, ніж через 1-1,5 тижні після одужання. Підвищена температура тіла вище 37 º С значно погіршує якість спермограми.
  • Протягом тижня потрібно утриматися від відвідування сауни, лазні, не приймати гарячу ванну. Загальне перегрівання організму негативно позначається на виробленні сперматозоїдів. У нормі сперматозоїди дозрівають при температурі, на 1-2 º С нижче від температури тіла. У мошонці підтримується температура 34-35 º С, яка є оптимальною для дозрівання нормальних сперматозоїдів.
  • Зменшити фізичні навантаження до середнього рівня і нижче бажано за кілька тижнів до здачі сперми. Перевтома організму і скупчення молочної кислоти в м'язах можуть привести до погіршення показників сперми, а також - до не достовірних (або хибних) результатів дослідження.
  • Стреси і емоційні перенапруги можуть привести до підвищення імпульсації в нервовій системі. У свою чергу це викличе порушення гормонального фону чоловіка, що спровокує зміни в спермограмі.
  • Напередодні забору еякуляту чоловік повинен бути відпочившим, виспаним, оскільки  недостатній сон та перевтома можуть перешкодити процесу здачі сперми (відсутность ерекції і, відповідно-еякуляції).
  • Вести активний спосіб життя. Відсутність зайвої маси тіла. Надлишок жирової тканини, порушує баланс гормонів, відповідальних за сперматогенез.

На перший погляд умов багато, але виконати їх цілком реально для здійснення мрії бездітних батьків. Розпочніть з консультації, приходьте до медичного центру Інтерсоно у Львові та беріть участь в програмі “Донація сперми”.

 

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com