Медичний Центр «Інтерсоно» - абсолютна якість жіночого здоров’я!

intro3

Полікістоз яєчників вже не такий страшний, якщо лікування почати вчасно

Як часто ми жінки не надаємо значення дискомфорту в області жіночих статевих органів. І тільки різкий біль здатен мотивувати нас до звернення до гінеколога. Адже саме тянучій, а не різкій, біль і нерегулярний менструальний цикл є симптомами захворювання полікістоз яєчників, найнебезпечнішим наслідком якого є безпліддя.

Назва захворювання описує зовнішній вигляд яєчників, на поверхні яких утворюються численні фолікули, наповнені рідиною. У цих фолікулах і містяться недозрілі повністю яйцеклітини, які не виходять назовні (не відбувається процесу овуляції).

Полікістоз, як наслідок відсутності овуляції, може бути проявленим у жінок у різних вікових групах і є лише наслідком. Причинами ж виникнення захворювання можна назвати цілий комплекс гормональних і обмінних порушень - гіперандрогенія (надлишкова кількість чоловічих статевих гормонів). Тому полікістоз також можна розпізнати за посиленим ростом волосся в нехарактерних для жінок місцях (гірсутизм), або по підвищеної жирності шкіри, а іноді по надлишковій масі тіла.

Для встановлення діагнозу полікістозу яєчників не достатньо використання лише однієї діагностичної ознаки. Зазвичай діагноз полікістоз яєчників визначається при ультразвуковому дослідженні органів малого тазу. Однак фахівці Медичного центру «Інтерсоно» для більш ретельної постановки діагнозу співставляють результати УЗД з результатами інших досліджень, таких як, наприклад, клінічне або гормональне.

Наслідки розвитку полікістозу яєчників:

  • рак молочної залози та матки,
  • цукровий діабет,
  • ожиріння,
  • захворювання серцево-судинної системи,
  • безпліддя.

Чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів запобігти патологічним змінам в тканинах яєчників і супутнім захворюванням.

Але лікувати необхідно, перш за все, гормональні порушення консервативними методами.

Та лише у разі відсутності результату, що як правило буває на останніх стадіях захворювання, можна зробити висновок про хірургічне втручання.

Консервативне лікування полікістозу яєчників:

  • дієта щодо зниження маси тіла,
  • курс лікування гормональними та цукрознижувальними препаратами, стимуляторами овуляції,
  • курс лікування препаратами, які знижують рівень пролактину.

Всі перераховані препарати є сильнодіючими та небезпечними для організму при самолікуванні. Тому вкрай важливо, щоб призначав лікування тільки висококваліфікований фахівець.

Фахівці Медичного центру «Інтерсоно» мають необхідний досвід і новітнє устаткування щодо проведення якісного дослідження, постановки точного діагнозу та призначення ефективного лікування синдрому полікістозу яєчників.

Реєструйтеся на прийом до гінеколога по телефону 032 295-55-55.

search

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

facebook-widget

Developed in conjunction with Ext-Joom.com